نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 150617
اكران فيلم "گشت ارشاد "متوقف شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۱ ساعت ۲۱:۱۱
عضو كميسيون فرهنگي مجلس، گفت: با پيگيري اعضا كميسيون فرهنگي، ادامه اكران فيلم گشت ارشاد متوقف شد.

جواد آرين‌منش نماينده مردم مشهد و كلات در مجلس شوراي اسلامي، در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در تحليل جلسه امروز يكشنبه ۲۷ فروردين كميسيون فرهنگي، اظهار داشت: جلسه امروز كميسيون فرهنگي ادامه بررسي ماده ۵ و ۶ طرح جامع رسانه‌هاي همگاني دنبال و ماده ۵ آن به تصويب رسيد.
عضو كميسيون فرهنگي مجلس ادامه داد: ماده ۶ طرح جامع رسانه‌‌هاي همگاني به علت وجود برخي نواقص به مركز پژوهش‌هاي مجلس ارجاع شد تا اين كاستي ها و ابهامات برطرف شود.آرين منش از بررسي بعضي فيلم‌هاي سينمايي در جلسه امروز كميسيون خبر داد و افزود: با توجه به بازبيني كميسيون فرهنگي از فيلم گشت ارشاد،‌ تقاضاي توقف اكران اين فيلم مطرح شد.عضو كميسيون فرهنگي مجلس، با اشاره به حضور معاون پارلماني وزير ارشاد در جلسه كميسيون، خاطرنشان كرد : در حال حاضر براساس گزارش ارائه شده از سوي وزارت ارشاد، اكران اين فيلم متوقف شده است.
Share/Save/Bookmark
 
علی
Germany
۱۳۹۱-۰۱-۲۸ ۰۱:۵۷:۳۰
پول ضررهایی که این تهیه کننده بد بخت برای ساخت این فیلم و تبلیغش کرده رو کی می ده ؟ (742427) (moderator18)
 
۱۳۹۱-۰۱-۲۸ ۰۶:۵۷:۱۳
درست برعکس قلاده طالبی، این فیلم با بودجه وزارت اطلاعات و حمایت تام و بلیط‌فروشی از بودجه دولتی فعال بود. اینک به دلیل رعایت عدالت؛ این فیلم توی قیف می‌رود تا قلاده آزاد شود. (742465) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۸ ۰۸:۱۲:۱۱
كاش در مورد گراني ها هم اينقدر پيگير بودند اين مثلا نمايندگان ملت (742505) (moderator18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۱-۲۸ ۰۸:۵۲:۳۴
الان به نظرم با متوقف شدن دو فیلم گشت ارشاد و خصوصی نمایندگان خیلی خوشحال هستن چون تمام مشکلات کشور حل شد و دیگه دغدغه ایی نداریم! (742548) (moderator18)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته