توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 420112
انتقاد اولاند از سیاست‌های نامزد محافظه کار انتخابات ریاست جمهوری
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۴۵
رئیس جمهور فرانسه در سخنانی از سیاست‌های نامزد محافظه‌کار انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۷ انتقاد کرد.

به گزارش تسنیم به نقل از خبرگزاری فرانسه، فرانسوا اولاند در نخستین سفر خارجی از زمانی که اعلام کرده است در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده شرکت نخواهد کرد، وعده داد تا ماه های پایانی ریاست جمهوری اش را برای دفاع از حقوق آسیب پذیرترین مردم این کشور و جهان صرف کند.

وی ضمن انتقاد شدید از سیاست‌های نامزد محافظه کار انتخابات ریاست جمهوری 2017 تصریح کرد: تصمیمات من به عنوان رئیس جمهور همواره و در وهله نخست بر اساس حفاظت از حقوق شهروندان بوده است. من همیشه به دنبال حفاظت از حقوق آسیب پذیرترین اقشار مردم بوده ام که با جنگ و تروریسم تهدید شده اند. این ماموریت من تا ماه می خواهد بود.

در حالی که فرانسوا فیون نامزد نهایی محافظه کاران در انتخابات 2017 قول داده است تا در صورت پیروزی در انتخابات بیش از 500 هزار فرصت شغلی در بخش دولتی را حذف کند، اولاند ضمن انتقاد از این سیاست ها، گفت: وقتی هیچ کارمند دولتی نداشته باشید، هیچ دولتی ندارید و زمانی که دولتی وجود داشته باشد، فرانسه ای نخواهید داشت.

اولاند برای شرکت در کنفرانس حفاظت از میراث فرهنگی جهان در برابر تهدیدات ناشی از افراط گرایی و جنگ، به پایتخت امارات متحده عربی سفر کرده است.

اولاند که با کاهش شدید محبوبیت طی ماه های اخیر روبرو شده است، روز پنجشنبه رسما اعلام کرد که در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده شرکت نخواهد کرد.نظرسنجی ها نشان می دهد که فیون می تواند در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده بر مارین لوپن رهبر جبهه ملی غلبه کند.
 
کلمات کلیدی : اولاند، فرانسوا فیون ، فرانسه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته