توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 432515
خطیبی: مشخص است که برانکو و کی‌روش با هم آشتی می‌کنند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۰۲
سرمربی پیشین ماشین‌سازی تبریز گفت: وجود بازیکنان سیگاری هم از مدیریت است و مدیریت باید بیشتر بازیکنان را زیر نظر داشته باشد.

به گزارش میزان، رسول خطیبی در خصوص اختلافی که بین برانکو و کی‌روش به وجود آمد اظهار داشت: این موضوع 3-4 روز است که فوتبال ایران را مشغول کرده اما قشنگ مشخص است که این آقایان با هم آشتی می‌کنند. با این حال صحبت‌ها برای فوتبال ما حاشیه درست می‌کند. از سوی دیگر معتقدم هم برانکو درست می‌گوید هم کی‌روش به نوعی حرف‌هایش درست است. اما تا جایی که من فهمیدم مشکل ما این دو عزیز نیستند بلکه مشکل مدیریتی است و این مدیریت است که مربیان را به جان هم انداخته است.

وی در مورد آمار ارائه شده در خصوص بازیکنان قلیانی و سیگاری گفت: این مشکل هم از مدیریت است و مدیریت باید بیشتر بازیکنان را زیر نظر داشته باشد. امروز هر چه خرج می‌کنیم برای کسب نتیجه است. بازیکن از 500 میلیون تا 3 میلیارد می‌گیرد و باید باشگاه بازیکنش را در ساعات روز در اختیار داشته باشد. اما اگر یک مربی همین کار را بکند می‌گویند او مربی نیست که ما را تا 10 شب علاف می‌کند. در حالی که در باشگاه‌های اروپایی یک بازیکن از صبح تا شب وقتش را در باشگاهش صرف می‌کند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال ماشین‌سازی در مورد اینکه آیا آمار ارائه شده درست است یا خیر، گفت: بالاخره حتما در این خصوص سندی داشتند که این آمار را ارائه کردند.
 
کلمات کلیدی : رسول خطیبی +برانکو + کی‌روش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.