توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 508313
اطمینان سوری‌ها از پیروزی برابر ایران
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۲
نائب رئیس فدراسیون فوتبال سوریه به پیروزی تیمش برابر ایران در آزادی ایمان دارد.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از سایت عربی کوره، تیم‌ ‌ملی فوتبال سوریه امید زیادی به صعود به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه برای نخستین بار در تاریخ خود دارد، آن هم در شرایطی که جنگ و ناامنی مدت‌ها است این کشور را در بر گرفته است.

سوری‌ها برای صعود به روسیه باید ایران را در آزادی شکست دهند و از طرف دیگر کره جنوبی برنده بازی با ازبکستان نباشد.

فادی دباس، نائب رئیس فدراسیون فوتبال سوریه از انگیزه بازیکنان برای پیروزی برابر ایران سخن به میان آورد و گفت‌: تمرکز، انگیزه، جدیت و تلاش، ابزارهای ما برای پیروزی برابر ایران هستند. اعتماد به نفس بالایی به خود داریم. ایمن الحکیم، سرمربی تیم بسیار خوب کار کرده است و به او ایمان داریم.

او ادامه‌ داد: بی‌صبرانه در انتظار این دیدار حساس هستیم به ویژه‌ که قرار است برابر تیمی به میدان برویم که تا الان گل نخورده است و برابر هواداران خود بازی می‌کند.

ژنرال موفق جمعه رئیس ورزش سوریه هم که به تهران سفر کرده است، گفت‌: موفقیت تیم فوتبال ما حاصل تلاش ارتش سوریه و خون شهیدان است. به تهران آمده‌ایم تا به حمایت از تیم‌ ‌ملی خود بپردازیم. همه سوری‌ها به تیم‌ ‌ملی خود افتخار می‌کنند. می‌خواهیم  برابر ایران به پیروزی برسیم و انگیزه بالایی داریم.
 
کلمات کلیدی : تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران+تیم ملی فوتبال سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.