توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 386517
معاون حقوقی رئیس جمهور: هیچ فردی حق ندارد در مقابل کنسرتی که مجوز دریافت کرده قانون شکنی کند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۹ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۳۸
معاون امور حقوقی رئیس جمهوری گفت: اقدام و عمل در میدان خدمتگزاری و صبوری در مقابل بهانه جویی ها، بهترین پاسخ دولت تدبیر و امید به منتقدان بی انصاف است.

حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری دوشنبه شب در همایش حاشیه نشینان زاهدان در گفت وگوی اختصاصی با ایرنا گفت: ایرانیان مردم هوشمندی هستند که مسئولان را با دقت و با رعایت انصاف نقد می کنند و بهانه جویی و تخریب های غیرمنصفانه عده ای سودجو علیه دولت را به روشنی تشخیص می دهند.
وی افزود: دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری ایران و کابینه وی در مقابل تخریب های مداوم مخالفان، آستانه تحمل بالایی دارند و خدمت رسانی دولت به مردم شریف ایران دولتمردان را از پرداختن به این حواشی بازداشته است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: من به عنوان معاون امور حقوقی رئیس جمهوری سعی می کنم با روشنگری در باره خدمات ارائه شده از سوی دولت به مردم و اقدام و عمل، منتقدان بی انصاف را در مسیر توسعه کشور با دولت همسو کنم ولی در مواردی که احساس کنم حق ملت ایران با حق کشی و اهانت به رئیس جمهوری ضایع می شود طرح شکایت خواهم کرد.

معاون امور حقوقی رئیس جمهوری با اشاره به سفر یک روزه به سیستان و بلوچستان درباره دیدگاهش نسبت به این استان اظهار داشت: سیستان و بلوچستان استانی پویا و پرنشاط است و هنگام ورود به این خطه احساس کردم این استان همانند کارگاهی فعال در همه زمینه هاست.

حجت الاسلام انصاری افزود: لطف، محبت و همبستگی مردم سیستان و بلوچستان باعث خشنودی است و سوغات خوبی را از اقدامات انجام شده در این خطه برای هیات دولت خواهم برد.

معاون امور حقوقی رئیس جمهوری روز دوشنبه به مناسبت هفته دولت به زاهدان سفر کرد.

همچنین مجید انصاری در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: هیچ فردی حق ندارد در مقابل کنسرتی که از طریق قانونی مجوز دریافت کرده قانون شکنی و هنجارشکنی کند.

معاون امور حقوقی رئیس جمهوری گفت: جامعه فقط به اقتصاد پویا نیاز ندارد بلکه حضور فرهنگ، هنر و نشاط در زندگی مردم لازمه یک جامعه سالم است.
وی افزود: کنسرت های قانونی مبتنی بر موسیقی اصیل ایرانی است و از اشعار فاخر بزرگان شعر و ادب پارسی منشا و سرچشمه می گیرد بنابراین برگزاری آن برای ایجاد جامعه سالم و پویا به نفع مردم است.
وی خاطرنشان کرد: همه باید در مقابل قانون و تجمع های قانونی و مجوزدار در نقاط مختلف کشور تمکین کنیم و کنسرت ها سوای آن نیستند.
 
کلمات کلیدی : لغو کنسرت+روحانی+علم الهدی+مشهد+کنسرت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.