توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 506414
تغییرات حداکثری در فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۳
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: فردا در روند انتخابات هیئت رئیسه فراکسیون امید شاهد تغییر حدود 70 درصدی آن خواهیم بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، پروانه سلحشوری با اشاره به برگزاری جلسه انتخابات هیئت رئیسه سال دوم فراکسیون متبوع خود گفت: با توجه به اظهارات برخی از اعضای کنونی هیئت رئیسه فراکسیون امید مبنی بر عدم حضور در انتخابات فردا ما شاهد تغییر حدود 60 تا 70 درصدی هیئت رئیسه خواهیم بود.

وی همچنین در واکنش به اظهارنظر یکی از اعضای فراکسیون امید مبنی بر اثرگذاری لابی آرژانتینی بر انتخابات هیئت رئیسه این فراکسیون هم تأکید کرد:‌ اغلب اعضای این حلقه در فراکسیون امید عضویت ندارند لذا نمی‌توانند در روند انتخابات آن تأثیرگذار باشند.

سلحشوری تصریح کرد: اگر اراده فراکسیون بر حضور افراد جدید در هیئت رئیسه باشد مسلما چنین اتفاقی خواهد افتاد.

رئیس فراکسیون زنان مجلس همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا با تغییر هیئت رئیسه فراکسیون امید روند سیاست‌های این فراکسیون تغییر خواهد کرد، بیان داشت: برخی اعضای فراکسیون امید می‌خواهند که این وضعیت تغییر کند و باید دید با آمدن اعضای هیئت رئیسه جدید چه تغییراتی ایجاد می‌شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با بیان اینکه بنده در انتخابات این هیئت رئیسه کاندید نمی‌شوم، خاطرنشان کرد: عده‌ای از زنان و اعضای فراکسیون امید به دلیل عملکرد خوب خانم سعیدی طی سال گذشته از حضور وی در سال دوم حمایت خواهیم کرد.
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۱۱:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۷ ۰۸:۳۰
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۲ ۱۳:۰۸
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۲ ۱۲:۲۱
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۲ ۱۰:۲۷
 
۱۳۹۶/۰۶/۰۲ ۰۸:۲۴
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۱۴:۰۰
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۱۲:۴۱
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۱۲:۲۶
 
۱۳۹۶/۰۵/۳۱ ۱۰:۲۰
 
 
کلمات کلیدی : فراکسیون امید، کابینه دوازدهم، بیطرف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.