توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486516
انتحاری داعشی، شش سرکرده خود را در الانبار به هلاکت رساند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۴
یک انتحاری داعشی با انفجار خود در میان جمعی از عناصر گروه تروریستی داعش در غرب استان الانبار، شش تن از سرکرده های خود را به هلاکت رساند.

به گزارش ایرنا، 'قطری السمرمد' از فرماندهان نیروهای عشایر الانبار روز یکشنبه به خبرگزاری 'المعلومه' عراق گفت که یک فرد انتحاری داعشی خود را در میان جمعی از عناصر داعش در غرب الانبار منفجر کرد که این امر منجر به هلاکت شش تن از سرکرده های این گروه تروریستی شد.

السمرمد گفته است که فرد انتحاری درجریان برنامه اعدام تعدادی از عناصر داعش به اتهام تماس با نیروهای امنیتی عراق، در شهر مرزی 'القائم' در غرب استان الانبار اقدام به انفجار خود کرد.

به گفته این فرمانده نیروهای عشایر الانبار، در جریان این انفجار علاوه بر قتل این شش سرکرده داعشی، تعدادی از عناصر این گروه تروریستی نیز زخمی شدند.

قطری السمرمد خاطر نشان کرده است که گروه تروریستی داعش بعد از این حادثه اقدام به بستن مکان انفجار و بازداشت تعدادی از اهالی شهر القائم کرد.

مناطق شمال غربی الانبار شامل مناطق راوه، عنه و القائم همچنان در تصرف گروه تروریستی داعش قرار دارند.

نیروهای عشایر و اهالی الانبار در انتظار پایان عملیات موصل و شروع عملیات آزادسازی مناطق غربی و شمال غربی استان الانبار از گروه تروریستی داعش هستند.
 
کلمات کلیدی : حمله انتحاری + داعش
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.