نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 461432
واکنش وزارت کشور به شوی انتخاباتی بقایی و احمدی‌نژاد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۰
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سخنگوی وزارت کشور گفت: درباره اعطای نمایندگی به شخص دیگر برای ثبت‌نام در قانون تنها کتبی بودن این درخواست ذکر شده و اشاره‌ای به رسمی‌بودن و تنظیم آن در دفاتر اسناد رسمی نیست.

سید سلمان سامانی همچنین تاکید کرد: اعلام نظرمراجع چهارگانه باید با دلایل و مدارک معتبر باشد. هیات‌های اجرایی در رسیدگی به صلاحیت‌ها دلایل و مدارک معتبر را بررسی ودر نهایت اتخاذ تصمیم کنند.

سخنگوی وزارت کشور با بیان اینکه احکام قانونی خطوط قرمزی است که قانون مشخص می‌کند، گفت: هیات‌های اجرایی و نظارت باید با رعایت این چارچوب نسبت به رسیدگی به صلاحیت نامزدها اقدام کنند.طی روزهای گذشته بقایی اعلام کرده بود که احمدی نژاد و مشایی به نیابت از او برای ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات حضور خواهند یافت.
 
کلمات کلیدی : احمدی نژاد+بقایی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۳ ۰۲:۵۴:۲۶
اینها خودشان میدانند که بین مردم محبوبیتی ندارند و هیچ وقت انتخاب نخواهند شد فقط قصد بهم ریختن نظم جامعه و اخلال در انتخابات را دارند . (4248023) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۳ ۰۵:۳۸:۰۲
من به احمدی‌نژاد رای می دهم قبلا به موسوی و روحانی رای دادم (4248041) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۱-۲۳ ۰۶:۳۴:۳۲
مواظب باشید یهو بهار با رد صلاحیت پاییز نشه (4248047) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.