توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 493635
ادعای بحرین درباره دستگیری یک گروه مورد حمایت حزب الله لبنان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۰
دستگاه های امنیتی بحرین ادعا کرد: چهار تن را به اتهام تاسیس یک گروه غیرقانونی و دریافت کمک مالی از حزب الله لبنان دستگیر کرده است.

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری بحرین (بنا) احمد الحمادی رئیس دادستانی جنایات تروریستی روزچهارشنبه گفت: دادستانی
تحقیقات درباره تشکیل گروه غیرقانونی را آغاز کرد.

وی مدعی شد: هدف این گروه ممانعت از فعالیت نهادهای دولتی، تجاوز به آزادی شخصی شهروندان و ضربه به وحدت ملی از طریق استفاده از تروریسم به عنوان وسیله ای برای تحقیق و اجرای اهداف تروریستی است.

وی در ادامه ادعاهای خود افزود: این گروه علاوه برجاسوسی ودریافت کمک مالی از خارج برای اقدامات تروریستی علیه دولت بحرین برنامه ریزی واقدام به جمع آوری کمک های مالی از داخل برای تداوم فعالیت های تروریستی کرده است.

وی مدعی شد: علاوه بر متهمان مذکور، دیده بان حقوق بشر منامه نیز با پوشش فعالیت حقوقی و تقسیم کارمیان اعضا اقدام به برپایی راهپیمایی و ایجاد هرج ومرج و خرابکاری در راستای حمایت از این گروه کرده است.

الحمادی ادعا کرد: این گروه تروریستی از طریق یک فرد دارای تابعیت بحرین از حزب الله لبنان کمک مالی دریافت و برای فعالیت های تروریستی دربحرین برنامه ریزی کرده است.

دادستانی بحرین حکم زندان چهار فرد مذکور را صادر کرد.

بحرین از 14 فوریه 2011 تاکنون با بحران نارضایتی های عمومی مواجه است.
 
کلمات کلیدی : حزب‌الله لبنان + بحرین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.