توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 499134
حماس: اقدامات عباس تلاش‌ها برای آشتی ملی را نابود می‌کند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۳
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین "حماس" در پاسخ به سخنان محمود عباس اعلام کرد که وی با این رویکردها، تلاش‌ها برای برقراری آشتی ملی را از بین می‌برد.

به گزارش ایسنا، به نقل از المیادین، جنبش حماس در بیانیه‌ای اعلام کرد: اظهارات تند محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین علیه حماس و تهدیدهایش علیه مردم ما در غزه مبنی بر مجازات‌های بیشتر باعث از بین رفتن تلاش‌ها برای آشتی ملی فلسطین است.

در بیانیه حماس آمده است: این اظهارات عباس نشانگر سوء نیت‌های وی علیه ساکنان غزه و دروغین بودن سخنانش پیرامون وحدت و پایان یافتن دودستگی‌ها است.

حماس تاکید کرد: این سخنان نشانگر نقش در حال تکامل و همسوی محمود عباس با دشمن صهیونیستی جهت منزوی کردن غزه و محاصره آن و ضربه زدن به ملزومات پایداری مردم ما و ثباتشان بر سرزمینشان است.

پیشتر محمود عباس پیرامون پرونده آشتی با حماس تصریح کرد: مادامی که جنبش حماس به الزامات پرونده آشتی پایبند نباشد و کمیته اداری را منحل نکند، ما به توقف تدریجی انتقال تخصیصات مالی به نوار غزه ادامه خواهیم داد.

وی افزود، مشکل برق در غزه مرتبط با این است که حماس به کار دولت خود ادامه می‌دهد و اگر دولت حماس منحل شود، قطع برق نیز پایان خواهد یافت.
 
کلمات کلیدی : حماس + محمود عباس + فلسطین
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.