نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 299839
اعلام جهاد مفتی‌های عربستان سعودی علیه ایران و روسیه
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۵
انتخاب نوشت: هفته گذشته، روسیه حملات هوایی علیه نیروهای تروریستی در سوریه را آغاز کرذ. کرملین که از حامیان دولت بشار اسد است اعلام داشته است که می خواهد داعش را تضعیف کند.

وایس نیوز نوشت: دوازده تن از مفتی های عربستان سعودی خواستار جهاد علیه ایران، روسیه و دولت سوریه شدند.

به گزارش «انتخاب»، این افراد طی بیانیه ای آورده اند: جنگجویان سوریه در حال دفاع از کل امت اسلام هستند، به انها اعتماد کنید و از آنها حمایت کردند، چراکه اگر شکست بخورند، خدای نکرده، نوبت باقی کشورهای سنی خواهد شد. هفته گذشته، روسیه حملات هوایی علیه نیروهای تروریستی در سوریه را آغاز کرذ. کرملین که از حامیان دولت بشار اسد است اعلام داشته است که می خواهد داعش را تضعیف کند. عربستان سعودی همراه با ترکیه و دیگر کشورهای خلیج فارس از شورشیانی که قصد براندازی اسد را داشته اند، حمایت کرده و حملات روسیه را محکوم کرده اند.

براساس این گزارش، این مفتی ها، بمباران روس ها را جزئی از حملات صلیبی ها به شمار آورده اند.
 
کلمات کلیدی : عربستان، ایران، روسیه
 
سعيدي
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۱۴:۰۶:۵۲
سلام
كسي فرمان جهاد ميده كه نيرو داشته باشه نه مزدور الانم اگر تو ايران فرمان جهاد بدن بهتون ميگيم كي مرد عمل هست اسمت روته مفتي خيلي مفتي (3242494) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۷-۱۴ ۱۶:۳۹:۲۱
خاک برسر این مفتی های بی دین خودفروخته (3242807) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.