توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 485337
پیام تقدیر سرلشکر باقری درباره اقدام موشکی سپاه: هرگونه تعرض به امنیت ملی کشور با واکنش نیروهای مسلح مواجه خواهد شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۳
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به همزمانی اقدام موشکی اخیر سپاه با تحریم‌های مجلس سنای آمریکا علیه ایران، گفت: هرگونه تهدید و تعرض به امنیت ایران با واکنش نیروهای مسلح مواجه خواهد شد.
 
به گزارش فارس، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح، طی پیامی از حمایت آحاد ملت، دولت، دستگاه‌ها، شخصیت‌ها و جناح‌های سیاسی از اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله موشکی به مقر فرماندهی تروریست‌های تکفیری در دیرالزور سوریه تقدیر کرد.

در پیام سردار باقری آمده است: عملیات مقتدرانه و موفقیت‌آمیز «لیلةالقدر» سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شلیک دقیق موشک‌های میان‌برد به مقر فرماندهی و مراکز استقرار و پشتیبانی تروریست‌های تکفیری در دیرالزور سوریه که مجازات عاملین و مسببان جنایت تروریستی 12 رمضان تهران را رقم زد، نشان داد امنیت ملی خط قرمز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است و تلاش برای صیانت از آن حتی برای لحظه‌ای مورد غفلت قرار نمی‌گیرد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح می‌افزاید: این اقدام که همزمان با تصویب تحریم‌های ننگین و ضدبرجام سناتورهای بی‌خرد سنای آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ملت ایران صورت پذیرفت، به جبهه دشمن تفهیم کرد هرگونه تهدید و تعرض به امنیت ملی کشور به پشتوانه اراده و حمایت مردم با واکنش نیروهای مسلح و مدافعان شجاع و غیرتمند انقلاب اسلامی مواجه خواهد شد.

وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها و هم پالگی‌های کاخ سفید که در این مقطع تاریخی توهم دوقطبی سازی جامعه ایرانی به ویژه پس از تصویب تحریم‌های اخیر را در ذهن شیطانی خود پرورانده بودند با اقدام پاسداران انقلاب اسلامی دیدند که ترفند و حیله‌‌گری‌شان به سنگ خورد و توطئه و تهدید آنها چگونه به فرصت بزرگ و شکوهمند برای تقویت وحدت، هماهنگی و همدلی بین نیروهای مسلح و آحاد ملت و مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبدیل شد بعنی همان نقطه‌ای که عامل عصبانیت و کینه‌توزی آنان تا به امروز بوده است.

در ادامه پیام سردار باقری آمده است: پیام‌ها و پیامدهای شگفت‌آور این رخداد ماندگار وعبرت انگیز بار دیگر این حقیقت را برای جهانیان آشکار ساخت که آحاد ایرانیان در این که تروریست‌ها و جنایات تروریستی از آمریکا هدایت می‌شود متفق‌القول هستند و همواره از کید و حیله شیطان بزرگ غافل نخواهند شد.

وی افزود: ستاد کل نیروهای مسلح با تشکر از اقدام قاطعانه و به هنگام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ملت، دولت، دستگاه‌ها، شخصیت‌ها، جناح‌ها و جریان‌های سیاسی که این حرکت قدرتمندانه را مورد حمایت و پشتیبانی قرار دادند، قدردانی کرده و به آنها اطمینان می‌دهد اقتدار مثال‌زدنی و تسلیحات مدرن، پیشرفته و بومی که به همت فرزندان انقلابی این سرزمین فراهم شده است تحت منویات و تدابیر مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) پای کار دفاع از منافع و امنیت ملی کشور بوده و در لحظه‌های نیاز، مهیای نواختن سیلی‌ها سخت بر گوش دشمنان ریز و درشت انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۱۴:۴۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۹ ۱۱:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۸ ۰۹:۳۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۳ ۲۰:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۴/۰۱ ۲۰:۲۸
 
۱۳۹۶/۰۳/۳۱ ۱۹:۵۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۲۳:۳۶
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۲۳:۲۳
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۲۰:۱۴
 
۱۳۹۶/۰۳/۲۹ ۱۸:۱۶
 
 
کلمات کلیدی : دیرالزور+حمله موشکی سپاه به داعش+سردار باقری+حمله موشکی سپاه+نتانیاهو+انتقام سپاه، حمله داعش،حملات تهران+حمله به مجلس+حمله به حرم امام خمینی+تیر اندازی در مجلس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.