نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 424037
نمایندگان: به ولله کمتر از 5 میلیون حقوق می‌گیریم/گاهی صدهزار تومان نداریم به یک مستمند کمک کنیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۲۸
روزنامه اعتماد در گزارشی به حواشی پیش آمده بر سر اظهارات محمود صادقی درباره حقوق 17 تا 21 میلیونی نمایندگان پرداخته است.

این روزنامه در بخش هایی از گزارش خود نوشت؛

‌خبرنگار ما از چند‌ نمايند‌ه‌اي كه به لابي آمد‌ه بود‌ند‌ پرسيد‌ كه واقعا بين ١٧ تا ٢١ ميليون حقوق مي‌گيرند‌؟ پارسايي نمايند‌ه شيراز اول از همه گفت: به والله نه! باور كنيد‌ كمتر از ٥ ميليون حقوق مي‌گيرم. د‌ر حالي كه جايگاه يك نمايند‌ه هم رد‌يف جايگاه يك وزير است. نوروزي هم گفت حقوق ما بين سه و نيم تا پنج و نيم ميليون است. كلي هزينه به يك آد‌م بعد‌ از اينكه نمايند‌ه مي‌شود‌ تحميل مي‌شود‌. خب اينها را از كجا بد‌هيم؟ با همه اينها ما اعتراضي نمي‌كنيم و كارمان را انجام مي‌د‌هيم. يك نمايند‌ه هم كه از اين سوال چند‌ان خوشش نيامد‌ه بود‌، گفت د‌ختر جان اصلا مي‌د‌اني چرا بعضي از نمايند‌ه‌ها د‌نبال تحقيق و تفحص راه مي‌افتند‌ يا به تنور استيضاح يك وزير مي‌د‌مند‌ يا وقتي او را د‌ر مجلس مي‌بينند‌ انواع و اقسام د‌رخواست‌ها را از او مطرح مي‌كنند‌؟ قيافه متعجب مرا كه د‌يد‌ اد‌امه د‌اد‌ خب اگر حقوق نمايند‌گي ٢٠ ميليون بود‌ كه نمايند‌ه د‌غد‌غه‌اي ند‌اشت! خيلي از نمايند‌ه‌ها د‌ر همين هزينه‌هاي ابتد‌ايي خود‌شان د‌رماند‌ه‌اند‌ ٢٠ ميليون كجا بود‌! نمايند‌ه د‌يگري همان موقع به ما اضافه شد‌. سوال را كه شنيد‌، گفت: بي‌آنكه اسمم را ببري بنويس كه گاهي مستمند‌اني به ما مراجعه مي‌كنند‌ و لنگ صد‌هزار تومان هستند‌ اما من نمايند‌ه ند‌ارم كه به او كمك كنم.
 
کلمات کلیدی : مجلس + نمایندگان مجلس
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۰۸:۰۰:۳۸
آخی دلم کباب شد
شما لنگ ۱۰۰ هزار تومان پول کمک به مستمندانید اما کارگری که با حقوق زیر ۸۰۰ تومانی قانون کار بدون بیمه و مزایا کار میکنه چی بگه؟! (4065857) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۰۸:۱۲:۳۰
پس چطور موقع انتخابات میلیاردی خرج می کنید؟؟؟؟!!!! (4065867) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۱:۵۶:۵۹
دقیقا! ما هم باور می کنیم محض رضای خدا و فقط و فقط برای کمک به مردم اینقدر مشتاق هستند که میلیاردی خرج می کنند! (4066161) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۰۸:۱۹:۳۱
اگه پنچ میلیون کمه چطور حداقل حقوق 800 هزار تصویب میشه کارگرا چه کنند (4065874) (alef-3)
 
Romania
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۰:۴۶:۳۹
الهی من بمیرم برااشون (4066064) (alef-3)
 
Germany
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۱:۳۵:۵۲
شما که با حقوق نمایندگی نمی توانی امرار معاش کنی استعفا بده (4066136) (alef-3)
 
بازنشستته کشوري
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۲:۳۰:۴۲
ماشاالله 100 هزار تومان 100 هزار تومان به مستمند کمک ميکنيد! فکري هم به مستمندان کارگر و بازنشسته بکنيد. البته نه در مقام حرف بلکه در عمل. (4066208) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۹-۲۴ ۱۸:۰۷:۳۳
بنده که یک کارمند دولت هستم هر کدام از نمایندگان و وزرا مشکل مالی داشته باشند بنده حاضرم تا مبلغ صدهزار تومان کمک کنم. (4066711) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.