توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 362630
اسرائیل آب را بر روی فلسطینیان بست!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۳
شرکت آب اسرائیل آب لوله کشی دهها هزار نفر از فلسطینیان در شمال کرانه باختری را قطع کرده است. در نتیجه این کار اسرائیل، آب لوله کشی شهر سلفیت و روستاهای مجاور آن از جمله جنین قطع شده است. این شرکت اسرائیل حدود پنجاه درصد از آب لوله کشی اراضی اشغالی را تأمین می کند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، یک کارشناس فلسطینی در کرانه باختری تأکید کرد رژیم صهیونیستی برای فشار بر فلسطینیان، آب را به روی آنها بسته است.

به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی، شرکت آب اسرائیل آب لوله کشی دهها هزار نفر از فلسطینیان در شمال کرانه باختری را قطع کرده است. در نتیجه این کار اسرائیل، آب لوله کشی شهر سلفیت و روستاهای مجاور آن از جمله جنین قطع شده است. این شرکت اسرائیل حدود پنجاه درصد از آب لوله کشی اراضی اشغالی را تأمین می کند.

"ایمن ربیع،" رئیس سازمان غیردولتی گروه آبشناسی فلسطین گفت متأسفانه هیچ توجیهی برای قطع آب فلسطینیان وجود ندارد. شرکت آب اسرائیل در حالی آب فلسطینیان را قطع می کند که اسرائیل خود را غنی از آب معرفی می کند زیرا اسرائیل بیشتر از نیاز خود آب تصفیه شده تولید می کند. آنها به این بهانه آب فلسطینیان را قطع کرده اند که آب مورد نیاز اسرائیلی ها کافی نیست. به نظر من این بهانه اساس درستی ندارد و شکی نیست این کار اسرائیل تنها با هدف فشار بیشتر بر فلسطینیان است. فلسطینیان در شرایط فعلی نمی توانند کاری کنند و فقط باید صرفه جویی کنند.
 
کلمات کلیدی : اسرائیل+فلسطین+آب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.