نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 178734
استقبال احمدی‌نژاد از پیشنهاد امیر کویت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۲۰:۵۲
رئیس‌جمهور در دیدار شیخ علی الجراح الصباح، معاون وزیر دربار کویت، روابط ایران و کویت را برادرانه و عمیق دانست و همکاری نزدیک دو کشور را منشاء برکات فراوانی برشمرد.

به گزارش تسنیم، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور عصر امروز (یکشنبه) در دیدار "شیخ علی الجراح الصباح"، معاون وزیر دربار کویت، با اشاره به ملاقات با امیر کویت در اجلاس مجمع گفتگوی همکاری آسیایی اظهار امیدواری کرد‌ نشست‌های آسیایی و همکاری در قالب این نشست‌ها، همبستگی و روابط عمیق و مستحکمی را برای کشورهای این منطقه به همراه داشته باشد.

رئیس‌جمهور همچنین با استقبال از پیشنهاد امیر کویت برای تشکیل صندوق آسیایی گفت: مشارکت کشورهای آسیایی در این صندوق فواید و برکات فراوانی برای دولت‌ها و ملت‌های آسیایی خواهد داشت. شیخ علی الجراح الصباح، معاون وزیر دربار کویت نیز در این دیدار پس از تقدیم پیام امیر کویت به احمدی‌نژاد گفت: جمهوری اسلامی ایران نقش برجسته‌ای در معادلات منطقه‌ای دارد و حضور و مشارکت فعال این کشور در موفقیت اجلاس آسیایی و پیشبرد اهداف آن تعیین‌کننده است.

معاون وزیر دربار کویت با اشاره به گسترش روابط دو کشور در عرصه‌های مختلف، خطاب به احمدی‌نژاد اظهار داشت: امیر کویت احترام خاصی نسبت به شما قایل است و به ایجاد روابط مستحکم با جمهوری اسلامی ایران اهتمام دارد.
 
کلمات کلیدی : احمدی نژاد+امیر کویت
 
پرویز
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۲۲:۱۲:۰۳
معاون وزیر دربار کویت آمده؟؟ادم مهمتر دیگری نمیتوانست بیاید؟ (1143566) (alef-7)
 
محمود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۲۲:۲۸:۰۴
بازم به معرفت كويت . فرهنگ كويتيها از ديگر اعراب به مراتب بالاتره (1143594) (alef-7)
 
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۲۳:۲۷:۰۵
یادت رفته احمدی نژاد دو بار رفته کویت (1143730) (alef-15)
 
۱۳۹۱-۱۱-۲۹ ۲۳:۰۰:۰۷
چرا این حیر و برکت در رابطه با ارتباط سیاسی و اقتصادی نمود نمیکند ایا در حد شعار و مصاحبه و تعارف هست؟ (1143675) (alef-15)