توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 356033
میچ مکانل: از سخنرانی‌های بیهوده پروفسور اوباما خسته شده‌ام!
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۸
سناتور مشهور جمهوری‌خواه در کتاب جدید خود، رئیس جمهور آمریکا و قانون‌گذاران همراهش را به شدت مورد سرزنش قرار داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ای‌بی‌سی‌نیوز، میچ مکانل، سناتور پرسابقه جمهوری‌خواه از ایالت کنتاکی و رئیس سنای آمریکا در کتاب جدید خود اظهار کرد: «از سخنرانی‌های عبث پروفسور اوباما خسته شده‌ام. سخنرانی‌های وی پر است از جملات بلند و تکراری در خصوص دلایل عملکرد درست ایشان و اقدامات اشتباه جمهوری‌خواهان.»

میچ مکانل در کتاب جدید خود به نام "کتاب خاطرات؛ بازی طولانی" که در ۳۱ ماه مه (یازدهم خرداد ماه) وارد بازار شد، این مطالب انتقادی را مطرح کرد. لحن کتاب تا حدودی صریح است و بیشتر حزب دموکرات را هدف قرار می‌دهد؛ ولی مکانل می‌کوشد در شرایط کنونی برای خودش ایجاد بحران نکند. همچنین در این کتاب هیچ گونه نظری راجع به انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ ارائه نشده‌است.

از طرف دیگر، این سناتور با اشاره به علاقه‌مندی خود نسبت به هری رید، رهبر اقلیت سنا از حزب دموکرات نوشته است: «رید نیز در زمانی که به ریاست سنا منصوب شد، آسیبی جدی به آن وارد کرد.»

وی در مورد رویکرد مورد استفاده اوباما انتقادات شدید و طعنه‌آمیزی را مطرح کرد. به عنوان مثال در قسمتی از کتاب آمده است: «اوباما مثل شاگردی است که مدام تلاش می‌کند همه را متقاعد کند که باهوش‌ترین فرد کلاس است.»

وی با طرح انتقاداتی در مورد عملکرد ناکارآمد اوباما درباره حل و فصل مسائل بودجه سال ۲۰۱۱ اغلب از جملات نیش‌دار استفاده می‌کند و به عنوان مثال نوشته است: «این جلسه همانند بسیاری از جلسات بین اعضای کاخ سفید و کنگره هیچ دستاوردی نداشت که البته چندان جای تعجبی هم ندارد. چرا که اوباما در این جلسات تنها سعی کرده است موضوعات مهم را با بحث‌های بیهوده ادغام کند؛ بحث‌هایی که در آن همگی در نهایت از سوی او مورد نکوهش قرار می‌گیرند.»
 
کلمات کلیدی : میچ مک کانل ، اوباما ، مکانل ، کاخ سفید ، سناتور ، پرفسور ، اقلیت ، دمکرات ، اوباما ، بیهوده ، رئیس جمهور ، قانون گذار
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.