توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 486536
شناخت کارآفرینی در فناوری اطلاعات و ارزیابی اقتصادی پروژه های IT
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۹
مدیر مرکز پژوهش  و آموزش صنایع ارتباطی آوا گفت: شبکه های نسل جدید، زیرسیستم چندرسانه ای مبتنی بر IP/NGN/VOIP AND IMS و همگرایی در شبکه های مخابراتی،IOT_INTERNET OF THINGS، ساختارIMS ،تکنولوژی BPMS در مدیریت فرآیندهای سازمانی از جمله موضوعاتی است که در دوره های آموزشی مرکز  پژوهش و آموزش صنایع ارتباطی آوا تدریس و آموزش داده می شود.

غلامعلی حسنی صدر، مدیر مرکز پژوهش و آموزش  صنایع ارتباطی آوا با بیان اینکه این مرکز در دو حوزه پژوهش و آموزش  فعالیت دارد که بخشی از فعالیت های آموزشی آن مربوط به دوره ها و کارگاه های آموزشی محصولات شرکت است اظهار کرد: فناوری اطلاعات برای مدیریت بحران،تدوین ERP برای پروژه های فناوری اطلاعات، ارزیابی اقتصادی پروژه های IT، کارآفرینی در فناوری اطلاعات،اصول و مبانی شبکه سازی کسب و کار از دیگر مباحثی است که در این مرکز آموزش داده می شود.

وی در عین حال به دیگر دوره هایی که در این مرکز تدریس می شود پرداخته و عنوان کرد: نسل سوم شبکه مخابرات سیار 3G، نسل چهارم شبکه مخابرات سیار 4G_LTE، مخابرات ماهواره ای، آشنایی با شبکه های هوشمندIN، مبانی امنیت شبکه های کامپیوتری و اینترنت، استانداردهایNGN، اصول سوییچینگ،اصول مهندسی ترافیک در PSTN، آشنایی با شبکه های داده و سرویس های ارزش افزوده، فن آوری اطلاعات و آسیب های فضای سایبری و مبانی شبکه و مهندسی شبکه از دیگر موضوعاتی است که در این مرکز آموزش  داده می شود.

 وی در بخشی از سخنان خود به امضای تفاهم نامه همکار‌ی پژوهشی-آموزشی بین صنایع ارتباطی آوا و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران اشاره کرده وتوضیح داد: این تفاهم‌نامه با هدف همکار‌ی بین این شرکت فناور و دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برای استفاده از ظرفیت‌ها و توانمند‌ی‌ها‌ی دو طرف و تشر‌یک مساعی در اجرای  پروژه های آموزشی و پژوهشی مورد نیاز سازمان های دولتی و غیر دولتی منعقد شد.
 
کلمات کلیدی : فناوری اطلاعات+ارزیابی اقتصادی+پروژه های IT
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.