توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 501798
صدور ۷۹ هزار ویزا برای حجاج ایرانی/ آخرین پرواز اعزامی به عربستان سوم شهریور
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۹
میزان نوشت: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: 79 هزار زائر ایرانی ویزای عربستان را دریافت کردند. به تدریج تا زمان اعزام همه ویزاها صادر می شود.

 حمید محمدی روز دوشنبه در مورد آخرین وضعیت حجاج ایرانی گفت: تا شب گذشته 40 هزار و 500 حاجی به مدینه و مکه وارد شده اند. در حال حاضر 30 هزار زائر ایرانی در مکه و 10 هزار و 500 زائر در مدینه حضور دارند.

وی با بیان اینکه تدارکات حج امسال بسیار مناسب است، افزود: خدمات مختلف مانند تغذیه، پزشکی، اسکان و تدارک حمل و نقل به خوبی در حال اجرا است و خوشبختانه تاکنون زائران بهترین خدمات را دریافت کرده و مشکلی برایشان پیش نیامده است.

رئیس سازمان حج و زیارت در مورد صدور ویزا برای حجاج گفت: تا صبح امروز 79 هزار زائر ایرانی ویزای الکترونیکی دریافت کرده و به زودی برای هفت هزار و 300 زائر باقی مانده ویزا صادر می شود.

محمدی در مورد پروازهای اعزام زائران گفت: پروازهای مدینه قبل تا 30 مرداد و پروازهای مدینه بعد تا 3 شهریور از ایران انجام می شود.
 
کلمات کلیدی : سازمان حج و زیارت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.