نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 411392
درخواست بهزیستی برای نگهداری بازمانده قتل خانوادگی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۱
بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران از درخواست نماینده بهزیستی تهران برای نگهداری از تنها بازمانده قتل خانوادگی در شهرک آزادی خبر داد.

به گزارش ایسنا، مدیرروستا در گفت‌وگو با ایسنا با بیان این مطلب گفت: از آنجا که این دختربچه 10 ساله و بالغ است و  اقوام هم دارد، خودش می‌تواند تصمیم بگیرد که کجا زندگی کند.

وی افزود: قرار است که از این دختربچه برای اینکه کجا زندگی کند سوال شود.  

به گزارش ایسنا، محسن مدیر روستا بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران در 15 آبان ماه به خبرنگار ایسنا گفته بود:  روز جمعه زنی همسر و دو فرزند خود را با چاقو به قتل رساند.

وی ادامه داد: اکنون دختر دیگر این خانواده مجروح شده و به همراه متهم که خودزنی کرده بود به بیمارستان منتقل شده است.

مدیرروستا خاطرنشان کرد: این زن درجاتی از افسردگی داشته و تحت نظر روانپزشک بوده است، ولی اینکه افسردگی در قصد و انگیزه وی برای قتل تاثیر داشته، منوط به نظر پزشکی قانونی است.

بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران گفت: علت اصلی این جنایت هنوز مشخص نیست، ولی قاتل اذعان دارد که همسرم قصد داشت زن دیگری را به همسری خود در آورد که البته این موضوع هم باید بررسی شود.

مدیر روستا در پایان تاکید کرد: تحقیقات در این پرونده تا حصول نتیجه ادامه دارد.
 
کلمات کلیدی : قتل خانوادگی+قتل شهرک آزادی+بهزیستی
 
United States
۱۳۹۵-۰۸-۱۷ ۲۰:۴۶:۰۷
روان شناسی که این جنایتکارتحت نظرش بوده هم بایدمحاکمه شود (4005867) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.