نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 463791
رویترز: سفارش‌های ایران به حل مشکلات اقتصادی کارخانه‌های هواپیماسازی کمک کرده است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۲
گزارش یک خبرگزاری انگلیسی تاکید می‌کند سفارش‌های ایران برای خرید هواپیما به حل مشکلات اقتصادی کارخانه‌های هواپیماسازی در دنیا کمک کرده است.

به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، سفارش‌های ایران برای خرید هواپیما پس از حصول برجام به حل مشکلات اقتصادی کارخانه‌های هواپیماسازی در دنیا کمک کرده است. 

رویترز نوشته اقدام ایران برای خرید هواپیماهایی که دیگر شرکت‌های هواپیمایی در دنیا از تحویل آنها انصراف داده‌اند باعث حل مشکلات اقتصادی شرکت‌های هواپیماسازی شده است.
 
 
کلمات کلیدی : خرید هواپیما از آمریکا+بوئینگ+فروش هواپیما به ایران+آمریکا+ایرباس
 
Austria
۱۳۹۶-۰۱-۳۰ ۰۰:۲۰:۳۶
لابد با سفارش 100 تا هواپیما در برابر 1000 تا سفارش دیگر کشورها به ایرباس ، ایرباس رو از ورشکستگی نجات دادیم!!! توهم بدجور زده بالا (4267704) (alef-3)
 
حسام
۱۳۹۶-۰۲-۰۲ ۰۶:۲۳:۱۱
ایرباس سالانه حدود 650 فروند هواپیما تولید میکند، بویینگ هم در همین حدود. آن وقت با سفارش مجموع 200 فروند هواپیما که قرار است در طی 10 سال تحویل ایران بشوند، یعنی بطور متوسط سالی 20 فروند که درصد بسیار ناچیزی از مجموع کل سفارشات سالانه این شرکتها می باشد، چطور اینقدر مهم جلوه کرده که مشکلات اقتصادی شرکتهای هواپیماسازی را حل میکند؟ عاقل باشیم و هر نوشته ای را باور نکنیم. (4275250) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.