توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 399793
هشدار روس‌ها به آمریکا درباره حمله به ارتش سوریه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۵
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: هر حمله ای به مواضع تحت کنترل ارتش سوریه تهدید برای نظامیان روس محسوب می شود.
به گزارش مهر، سخنگوی وزارت دفاع روسیه به آمریکایی ها درباره هر گونه حمله نظامی به ارتش سوریه هشدار داد و از اتخاذ تدابیر لازم در این زمینه از سوی روسها خبر داد.

به گزارش روسیاالیوم، وزارت دفاع روسیه اعلام کرد: هر حمله ای به مواضع تحت کنترل ارتش سوریه تهدید برای نظامیان روس محسوب می شود.

ایگور کوناشینکوف سخنگوی وزارت دفاع روسیه بیان کرد: واشنگتن باید قبل از هر اقدام نظامی علیه نیروهای ارتش سوریه تفکر کند. هر حمله ای به اراضی که ارتش سوریه در آن حضور دارد به مثابه تهدید برای نظامیان روس خواهد بود. اقدامات ویژه ای برای ممانعت از حملات اشتباهی به ارتش سوریه و روسیه در سوریه به عمل آمده است.

وی با اشاره به استقرار سامانه اس ۳۰۰ در طرطوس و اس ۴۰۰ در پایگاه حمیمیم در حومه لاذقیه برای حمایت از نیروهای روسیه افزود: این سامانه ها هر شی پرنده ناشناس را غافلگیر خواهند کرد.

این در حالی است که برخی منابع از احتمال اقدام نظامی ناتو ضد ارتش سوریه  مشابه حملات قبل ناتو در عراق و لیبی و صربستان برای از کنار انداختن نیروی هوایی سوریه خبر داده بودند.
 
کلمات کلیدی : روسیه+آمریکا+سوریه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.