توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 469290
ناطق نوری با تعدادی از روحانیون حامی روحانی دیدار کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۰
ناطق نوری با تعدادی از روحانیون حامی روحانی که پیش از این توسط مرکز ارتباط با روحانیت دولت یازدهم به سفرهای تبلیغاتی و بازدید از پروژه‌های دولتی برده شده بودند، دیدار کرد.

به گزارش فارس، روز گذشته حجت‌الاسلام ناطق نوری در دیدار با تعدادی از روحانیون، ضمن اعلام حمایت از حسن روحانی، از دیگر کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری انتقاد کرد.

نکته قابل توجه این دیدار حضور تعدادی از روحانیونی است که پیش از این توسط مرکز ارتباط با روحانیت دولت یازدهم به سفرهای تبلیغاتی و بازدید از پروژه های دولتی برده شده بودند.

بر اساس طرحی که چندماه پیش از انتخابات با محوریت مرکز ارتباط با روحانیت دولت اجرایی شده بود، تعدادی از روحانیون نزدیک به دولت به سفرهای تبلیغاتی و بازدید از پروژه هایی برده می‌شدند که بخش قابل توجه آن در دولت های قبل تکمیل شده بود.

پس از این سفرها که معمولا با برنامه‌های تفریحی نیز همراه بوده، روحانیون مذکور در حوزه های علمیه خود ضمن تمجید از دستاوردهای دولت، برای رای آوری حسن روحانی تلاش می‌کنند.

 این بهره برداری تبلیغاتی از روحانیون در آستانه انتخابات، مورد انتقاد شدید برخی بزرگان حوزه نیز قرار گرفته است.
 
کلمات کلیدی : ناطق نوری، انتخابات 96، حسن روحانی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.