نظر منتشر شده
۸
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 430698
اعلام رسمی لغو بازی ایران – مراکش در دبی/ علت، مخالفت امارات با حضور تماشاگران ایرانی!
بخش ورزشی الف، ۱۳ دی ۹۵
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۵
سایت فدراسیون فوتبال مراکش نوشت دیدار تیم ملی این کشور با ایران لغو شده است. 

در خبر کوتاهی که در سایت فدراسیون فوتبال این کشور به همین بهانه منتشر شده آمده این دیدار بنا به دلایل لجستیکی لغو شده است. دیداری که قرار بود 6 ژانویه برابر با 17 دی در استادیوم اختصاصی العین برگزار شود. 

در انتهای خبر آمده تیم ملی مراکش که خود را برای جام ملت ها در گابن آماده می کند به زودی جانشین ایران را در این بازی دوستانه مشخص خواهد کرد. 

به نظر می رسد مخالفت اماراتی ها با برگزاری این بازی دوستانه در حضور تماشاگران ایرانی باعث لغو آن شده است. علی الظاهر فدراسیون فوتبال نپذیرفته این بازی در غیاب تماشاگران ایرانی برگزار شود. 

لغو دیدارهای تدارکاتی تیم ملی چیز تازه ای نیست و بیشتر این دیدارها از سوی ایران لغو می شود. پیش تر مخالفت فدراسیون فوتبال با تاریخ پیشنهادی از سوی فدراسیون فوتبال کرواسی باعث لغو دیدار ایران – کرواسی شده بود.

 
کلمات کلیدی : تیم ملی فوتبال ایران+تیم ملی فوتبال مراکش
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۳ ۱۰:۳۱:۰۲
چرا مسابقه باید در امارات انجام شود؟ اصلا" چرا تیم ملی برای اردو آمادگی باید به امارات برود؟ کشوری که نام جعلی خلیج ع-ر-ب-ی را بر روی لیگ فوتبالش نهاده و از هر فرصتی برای اهانت به ایران استفاده می کند، چرا باید محل برگزاری اردو تیم ملی فوتبال ایران باشد؟ (4096604) (alef-6)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۳ ۱۰:۳۹:۰۷
چه وقت خرابی های احمدی نژاد درست میشه؟ چند سال؟ (4096619) (alef-3)
 
یک دوست
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۳ ۱۰:۵۵:۳۸
بعد یه سری خودفروخته کنسرت نوروزی در امارات برگزار میکنن و یکسری هم میرن پول کشور رو میریزن تو گشور اینا (4096640) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۳ ۱۰:۵۷:۴۰
بازگشت عزت به پاسپورت ایرانی!!! (4096645) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۳ ۱۰:۵۸:۰۹
گشایش های پسابرجامی (4096646) (alef-3)
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۳ ۱۱:۲۴:۱۷
یعنی نميشود این بازی ها در ایران برگذار کنند؟
باید يه ورزشگاه بزرگ ابوموسی بسازیم و تمام بازی های ملی حداقل
با کشورهای عربی را در آنجا برگذار کنیم (4096660) (alef-6)
 
۱۳۹۵-۱۰-۱۳ ۱۱:۲۷:۳۵
ﭼﺮا اﻧﮕﺸﺖ اﺗﻬﺎﻡ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﻫﻤﺪﻳﮕﻪ ﻧﺸﻮﻧﻪ ﻣﻴﺮﻳﻢ. اﻳﻦ اﻫﺎﻧﺘﻴﻪ ﻛﻪ اﺯ ﻃﺮﻑ اﻣﺎﺭاﺗﻴﻬﺎ ﺑﻪ ﻫﻤﻪ ﻣﺎ ﺷﺪﻩ. ﭼﻪ ﺗﻮ اﻳﻦ ﺩﻭﻟﺖ ﭼﻪ ﺗﻮ ﺩﻭﻟﺖ ﻗﺒﻠﻲ. ﻛﺎﺵ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻣﻴﺸﺪﻳﻢ ﻛﻪ ﺑﺮاﻱ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﺣﻘﻤﻮﻥ ﺳﻬﻤﻤﻮﻥ ﺑﺎﻳﺪ ﻣﺘﺤﺪ ﺑﺎﺷﻴﻢ. ﻳﻚ ﻛﺸﻮﺭ ﻳﻚ ﻣﻠﺖ (4096665) (alef-6)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۰-۱۳ ۱۶:۲۰:۲۲
جالب است که بازی دوستانه تیم ملی هم باید در کشور دشمن و خائن به مردم ایران یعنی امارات برگذار شود!!؟؟ مسئولین خواب هستند؟!!! نکنه مراکش هم دیگه نمیاد ایران بازی کنه؟!! (4097220) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.