توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 91729
رد اظهارات ذوالنور توسط دفتر هاشمی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۹ ساعت ۱۱:۲۰
دفتر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با صدور اطلاعیه ای به اضهارات اخیر حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری مبنی بر اینکه «آقای هاشمی روز انتخابات ریاست جمهوری دهم جلوی دوربین‌ها می‌گویند كُد آقای موسوی چند است و از این طریق می‌خواهند به داخل و خارج پیام بدهند»
متن کامل اطلاعیه دفتر آیت الله هاشمی بدین شرح است :

مدتی هست که حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری، جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در همه سخنرانی‌های خویش مانند ترجیع‌بند شعرا، می‌گوید: «آقای هاشمی روز انتخابات ریاست جمهوری دهم جلوی دوربین‌ها می‌گویند کُد آقای موسوی چند است و از این طریق می‌خواهند به داخل و خارج پیام بدهند!؟»

اوایل به دلیل دروغ های فراوان دیگری که به ایشان منتسب می‌کنند و جامعه نیز به ماهیت و اغراض سیاسی گویندگان این‌گونه مطالب پی برده‌اند، آن را کم‌اهمیت تلقی می‌کردیم، ولی وقتی این مطلب کذب بارها و بارها در محافل و سخنرانی‌ها توسط ایشان به عنوان یک سند متقن!! معرفی می‌شود و اخیراً هم به بهانه پرداختن به راهپیمایی روز نهم دی مجدداً توسط ایشان تکرار شده، لازم است به‌عنوان افشای یک نمونه از صدها دروغ و خلاف‌گویی به آن پاسخ دهیم.

در مراجعه به فیلم حضور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در حسینیه جماران، که فایل صوتی و تصویری آن نیز موجود می‌باشد، از لحظه اول تا پایان مصاحبه، نامی از هیچ یک از نامزدها برده نمی‌شود و جای تأسف دارد مسئولی در این رده که وظیفه خویش را این روزها بصیرت‌افزایی در جامعه می‌داند، به گزارش‌های بی‌اساس و از پایه دروغ استناد نماید. مگر اینکه ایشان سند این اظهارات خود را از جای دیگری گرفته یا دیده باشد که ما بی‌خبریم.

نکته جالب این است که در یکی از همین سخنرانی‌ها می‌گوید: من که مانند معرکه‌گیرها این‌ور و آن‌ور می‌گردم و حرف می‌زنم، برای هر حرف خود سند دارم.

ضمن دعوت خوانندگان به مشاهده مشروح فیلم رأی دادن آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در حسینیه جماران، و قضاوت در مورد میزان صحت ادعای آقای ذوالنوری با واقعیت ، امیدواریم بقیه گزارش‌هایی که ایشان در مقام جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران به مسئولان و مردم می‌دهند، از این دست نباشد که در آن صورت همگان بر ادعای صداقت ایشان تشکیک می‌نمایند و این به هیچ‌وجه به صلاح انقلاب اسلامی، سپاه پاسداران و نهاد منتسب به آن نخواهد بود.
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.