نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 338493
بازداشت یک جیب بر برای بار سی و ششم در سی سال!/ عکس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۵۹
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری جیب‌بر اتوبوس‌های بی‌آر‌تی برای بار سی‌وششم خبر داد.

در ساعت ۱۳ روز دهم اسفندماه امسال یک فقره دستگیری سارق جیب‌بر در اتوبوس خط BRT مسیر راه آهن - تجریش به کلانتری ۱۰۵ سنایی اعلام شد؛ با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد که فردی حدودا ۴۰ ساله در حین انجام سرقت به شیوه جیب‌بری توسط مسافران اتوبوس شناسایی و دستگیر شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع جیب‌بری و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه ۶ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. با انتقال متهم به نام افشین . الف متولد ۱۳۵۶ به پایگاه سوم پلیس آگاهی، بررسی سوابق وی توسط کارآگاهان انجام و مشخص شد که وی از سال ۱۳۶۴ تاکنون، ۳۵ بار به اتهام ارتکاب جرایم مختلف به ویژه ده‌ها فقره سرقت، ایراد ضرب و جرح عمدی، موادمخدر، اخلال در نظم عمومی، شرب خمر، جرایم اخلاقی، قدرت نمایی با سلاح سرد، اقدام علیه امنیت ملی و ... بارها دستگیر و آخرین سابقه دستگیری وی نیز به شهریور ماه سال ۱۳۹۳ بازمی‌گردد.


با کسب این اطلاعات متهم که چاره‌ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت، صراحتا به ده‌ها فقره جیب‌بری در خطوط BRT سطح شهر تهران اعتراف و عنوان کرد که پس از آزادی از زندان، سرقت‌های خود را این‌ بار به شیوه جیب‌بری در اتوبوس‌های درون شهری BRT از سر گرفته است.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، سرهنگ کارآگاه رحیم فرزام، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به جیب بری در خطوط BRT سطح شهر تهران و سوابق متهم در ارتکاب جرایم مختلف و به منظور شناسایی سایر جرایم ارتکابی متهم و همچنین سایر شکات و مالباختگان، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی بازپرس پرونده صادر شده است؛ لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می‌شود تا برای پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، میدان نیلوفر مراجعه کنند.
 
کلمات کلیدی : دزدی+دزد+جیب بر+سرقت
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۳ ۱۶:۵۲:۴۰
از هشت سالگی!!! (3602677) (alef-11)
 
حقگو
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۳ ۱۸:۱۹:۲۵
ماشالله به قاطعیت دستگاه قضایی و اجرای حدود! (3602780) (alef-11)
 
شاد
Russian Federation
۱۳۹۴-۱۲-۲۳ ۱۸:۵۲:۵۲
ای بابا چرا چهره بیچاره را نشان دادید این خلاف است. آبروی بیچاره را بردید... (3602809) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۳ ۲۲:۰۴:۴۷
از 8 سالگی مجرم بوده یعنی؟ خب چرا بررسی و علاج نشده آخه؟ 35 بار دستگیری؟ چقدر بازدارنده س واقعآ اقدامات قضاییمون! (3603086) (alef-11)
 
واقع بین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۱۲-۲۳ ۲۳:۱۹:۵۸
انچه به سادگی از کنار ان گذشتیم این است که چه شده کودک از هشت سالگی به انحراف رفته و نقش جامعه و ... ندیده گرفته شده (3603183) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.