نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 208091
شهادت ۲۵۰ عضو حزب‌الله لبنان در سوریه
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۳۲
حزب‌الله لبنان از اواخر سال ۲۰۱۲ در درگیری‌های سوریه مشارکت داشته است و شمار شهدای آن تاکنون حدود ۲۵۰ تن اعلام شده است.

به گزارش ابنا، این روزها که تمام کفر و نفاق در برابر جبهه حق صف آرایی کرده است، مجاهدانی مظلومانه بار حمایت از مقدسات مسلمین را بر دوش می کشند و در سکوت کامل به شهادت می رسند؛ جوانان شیعه لبنان و عراق که همچون بنیان مرصوص، در برابر تروریست های چندملیتی که با سلاحهای غربی ـ عربی ـ عبری مسلح شده و به جان دین و میهن مسلمانان افتاده اند.

«سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب الله لبنان در مراسم سالگرد پیروزی در جنگ ۳۳ روزه که در منطقه مرزی عیتاالشعب برگزار شد تأکید کرد، یکی از پاسخ‌های ما به اقداماتی نظیر انفجار بیروت این خواهد بود که اگر یک هزار رزمنده در سوریه داریم آنها به دو هزار نفر خواهند رسید و اگر پنج هزار نیرو داشته باشیم آنها ۱۰ هزار نفر خواهند شد و اگر ضرورت ایجاب کند خود من و همه نیروهای حزب‌الله برای حمایت از مردم سوریه، لبنان، فلسطین، قدس و مقاومت به سوریه خواهیم رفت.

حزب الله لبنان از اواخر سال ۲۰۱۲ در درگیری‌های سوریه مشارکت داشته است و شمار شهدای آن تا زمان انتشار این گزارش از حدود ۲۵۰ تن اعلام شده است.
 
حجت
۱۳۹۲-۰۹-۲۰ ۱۷:۴۹:۵۳
اللهم الرزقنی توفیق الشهادت (1836395) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۹-۲۰ ۱۸:۲۴:۰۳
فان حزب الله هموالقالبون (1836456) (alef-10)
 
۱۳۹۲-۰۹-۲۰ ۱۸:۳۵:۴۲
خداوندا تو را به حق مظلومین جهان و 14 معصوم مسلمین را بر کفار و سلفی ها پیروز بگردان. آمین یا رب العالمین (1836485) (alef-10)
 
علی
۱۳۹۲-۰۹-۲۰ ۲۰:۱۶:۲۹
روحشان شاد (1836694) (alef-10)
 
محمد
۱۳۹۲-۰۹-۲۰ ۲۱:۴۵:۴۱
خداوند باریتعالی همه شهدا را با امام حسین (ع ) محشور فرمایدو بر روح بلند همه آنها صلوات . (1836841) (alef-10)
 
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته