توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 386490
طرح جدید دولت برای جلوگیری از تکرار فیش‌های نجومی
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۵
معاون حقوقی رئیس جمهوری: دولت در برخورد با فیش‌های نجومی منطقی برخورد کرده ‌و هیئت دولت قوانینی برای ارائه به مجلس تنظیم می‌کند تا موارد اینچنینی تکرار نشود.

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام و المسلمین مجید انصاری در جلسه شورای اداری و شورای کارشناسان سیستان و بلوچستان که در استانداری برگزار شد، با گرامیداشت یاد وخاطر شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: دولتمردان سخت‌کوش جمهوری اسلامی ایران نگاه ویژه‌ای به استان پهناور و استراتژیک سیستان و بلوچستان دارند.

معاون حقوقی رئیس جمهوری با اشاره به اینکه دولت توسعه در کنار آبهای جنوب را در دستور کار دارد، گفت: دولت نگاهی دانش بنیان به توسعه استان سیستان و بلوچستان دارد و در این خصوص سواحل مکران اهمیت ویژه ای دارد زیرا آبهای آزاد می‌تواند به کمک طرح‌های صنعتی در منطقه بیایند.

وی با اشاره به اینکه این استان به دلیل نعمت بزرگ وحدت، انسجام و امنیت جایگاه ویژه‌ای در کشور دارد، افزود: امروز اتحاد و انسجام و امنیت در استان نمونه بارزی از تحقق برادری و اخوت است این در حالیست که ایران در منطقه ای آشوب زده قرار دارد.

انصاری تصریح کرد:هیچ سندی بعد از انقلاب به اندازه اقتصاد مقاومتی شفابخش نیست در این راستا ستاد اقتصاد مقاومتی در دولت تشکیل شده ‌و هریک از وزرا وظیفه تحقق مصوبات این ستاد را برعهده دارند.

وی با اشاره به تزریق امید به مردم گفت: برای دولت و ملت با تقوای ایران بن بستی وجودندارد و بر طبق اصل ۵۷ قانون اساسی همه قوا در راستای منویات رهبری حرکت می‌کنند.

معاون حقوقی رئیس جمهوری گفت: یکی از بزرگترین مشکلات تامین بودجه کشور است وبا کمال تاسف درآمدهای نفتی در دولت یازدهم کاهش یافته به طوری که بیش از ۸۵ درصد بودجه عمومی کشور بودجه جاری است و سهم درآمدهای عمرانی نیزکم است.

انصاری با اشاره به اینکه درآمدهای نفتی ، مالیات و بودجه عمومی برای توسعه کشور کافی نیست، افزود: خوشبختانه با تلاش دولت یازدهم تحریم‌ها برداشته شده تا افق روشنی در اقتصاد و بودجه کشور رقم بخورد وامید در جامعه تزریق گردد.

‌‌انصاری تصریح کرد: در زمان تحریم برای وارد کردن محصولی ناگزیر بودیم خرید را از طریق چندین واسطه انجام دهیم بنابراین برای واردات آن کالا هزینه گزافی را متحمل می‌شدیم اما امروز اگرچه بدعهدی‌هایی از طرف آمریکا دیده‌ایم اما لوازم مورد نیاز را از تولیدکنندگان دسته اول خریداری می‌کنیم.

وی گفت: هم اکنون سهم واردات مواد غذایی کشور ۱۰ درصد است و نگاه دولت در این بخش درون‌زا و برونگرا است و خودکفایی در محصولات کشاورزی امری بدیهی است.

معاون حقوقی رئیس جمهوری گفت: دولت در برخورد با فیش‌های نجومی منطقی برخورد کرده ‌و هیئت دولت قوانینی برای ارائه به مجلس تنظیم می‌کند تا موارد اینچنینی تکرار نشود.
 
کلمات کلیدی : فیش حقوقی+حقوق نجومی+ حقوق مدیران+دولت
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.