توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 446691
آزادراه زنجان - قزوین بازگشایی شد
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۶
رییس پلیس راه استان زنجان گفت: محورهای زنجان - طارم ، خدابنده – سلطانیه ، زنجان – بیجار، خدابنده – ابهر و اتوبان زنجان - قزوین بازگشایی شدند و تردد در این محورها آغاز شده است.

سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی در گفتگو با مهر با بیان اینکه برخی محورها دراستان زنجان که در۳ روز گذشته بسته بود بازگشایی شدند، افزود: محورهای زنجان – تهم – چورزق و دندی - تخت سلیمان همچنان بسته هستند.

وی ادامه داد: محورهای زنجان - طارم ، خدابنده – سلطانیه ، زنجان – بیجار، خدابنده – ابهر  و اتوبان زنجان - قزوین بازشدند و تردد در این محورها آغازشده است .

شیرمحمدی گفت: سایر محورهای استان هم لغزنده اند و تردد به سختی انجام می شود.

پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: راننده یک دستگاه امداد خودرو پس از برخورد شدید با قسمت عقب یک دستگاه کامیون در میان شعله های آتش گرفتار شد و سوخت.

شیرمحمدی افزود: در این حادثه که ساعت ۲۲ پنجشنبه شب در خط جنوبی اتوبان زنجان - قزوین اتفاق افتاد، راننده امداد خودرو هرچند از حادثه تصادف جان سالم به در برده بود اما شعله های آتش او را در میان گرفته و او را به کام مرگ فرو برد.
 
کلمات کلیدی : محدودیت‌ ترافیکی+جاده های کشور + پلیس راهور + بارش برف
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.