نظر منتشر شده
۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 496290
برنی سندرز: از رویکرد ترامپ درباره ایران نگران هستم
تاریخ انتشار : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۸
یک سناتور دموکرات آمریکایی روز جمعه تصریح کرد که نگران رویکرد رئیس‌جمهور این کشور درباره ایران است.

به گزارش انتخاب، «برنی سندرز»، سناتور دموکرات آمریکایی بعد از رأی مخالف به طرح جامع تحریم‌های ایران در صحن مجلس سنا تصریح کرد که دلیل رأی منفی او مخالفت با تحریم‌های ایران بوده و نه تحریم کره شمالی و روسیه.

وی در توئیتر نوشت: «من قاطعانه حامی تحریم‌ها علیه روسیه و کره شمالی هستم. با وجود این، درباره رویکرد رئیس‌جمهور ترامپ در قبال ایران بسیار نگرانم.»

مجلس سنای آمریکا بامداد جمعه طرح تحریم‌های ایران، کره شمالی و روسیه را با 98 رأی موافق و 2 رأی مخالف به تصویب رساند. «برنی سندرز» و «راند پال» دو سناتوری بودند که به این طرح رأی منفی دادند.

رأی‌گیری سنا چند روز بعد از رأی مثبت مجلس نمایندگان آمریکا به این طرح صورت گرفت. اعضای مجلس نمایندگان با 419 رأی موافق و تنها 3 رأی مخالف تحریم‌های ایران، روسیه و کره شمالی را تصویب کردند.

مجلس سنای آمریکا یک بار دیگر در خرداد ماه با 98 رأی مثبت و 2 رأی مخالف تحریم‌های ایران و روسیه را تصویب کرده بود. این طرح، اما بعد از تحویل به مجلس نمایندگان دچار تغییراتی مانند اضافه شدن تحریم‌های کره شمالی به آن شد. به همین دلیل، مجلس سنا یک بار دیگر آن را شب گذشته به رأی گذاشت.
 
کلمات کلیدی : سندرز+تحریم+ترامپ
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۵-۰۶ ۱۵:۰۸:۵۹
چقدر این آقای سندرز یهودی آدم فهیمیه . ایکاش اون هیلاری بی عقل کنار می کشید و سندرز نماینده حزب دموکرات میشد برای رییس جمهوری (4492480) (alef-11)
 
United States
۱۳۹۶-۰۵-۰۶ ۲۲:۴۹:۵۸
شما ساده اید که فکر میکنید در آمریکا نظر مردم حاکم هست، اینجا نظر سرمایه داران حاکم هست، به ایران اعتراض میکنن در مورد شورای نگهبان ولی خودشون یه چیزی داران به نام مجلس سنا، که 100 سناتور میشینن دور هم تصمیم میگیرن چه کسی از جمهوری خواهان کاندید بشه و چه کسی از دموکرات ها، کل داستان رو مهندسی میکنن، آخرش هم یه چیزی درست کردن به نام الکترال کالج و با مهندسی نقشه مربوط به الکترال کالج ها آرا را دستکاری میکنن، هم بوش اینطوری ریس جمهور شد و هم ترامپ. رای مردم میره به دموکرات ها ولی در نهایت الکترال کالج ها میشه به نفع جمهوری خواهان! هزار تا مکانیزم دارن که نظر واقعی مردم حاکم نشود. اگر ترامپ حاکم نمیشد چطوری قرارداد های میلیاردی فروش اسلحه رو با عربستان میبستن؟ چطوری از پیمان کیوتو خارج میشدن؟ چطوری میتونستن نفت شیل رو با احداث خط لوله اقتصادی کنن؟ اینها همه بازی های سناتورها و بخصوص سناتورهای جمهوری خواه هست که همه سرمایه داران آمریکایی هستن. به قول چامسکی حزب جمهوری خواه آمریکا بزرگترین دار و دسته تبهکاری در جهان است!!! (4492849) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.