نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 389703
آیت الله موحدی کرمانی: هر وقت لازم باشد با آیت الله مصباح مشورت می کنیم
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۳
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به سؤالی درباره مواضع اخیر حجت‌‌الاسلام والمسلمین مصباحی مقدم گفت: ایشان حرف‌‌های خودشان را می‌زنند و مواضع جامعه روحانیت مطلبی است که من به‌عنوان دبیرکل می‌گویم.

به گزارش انتخاب، آیت‌الله محمد علی موحدی کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز در پاسخ به سؤالی درباره مواضع اخیر مصباحی مقدم، گفت: ایشان حرف‌‌های خودشان را می‌زنند و مواضع جامعه روحانیت، مطلبی است که من به‌عنوان دبیرکل می‌گویم.

وی که با تسنیم گفتگو می کرد، در پاسخ به سؤالی درباره اظهارات مصباحی مقدم مبنی بر عدم مشورت این تشکل با آیت‌الله مصباح، گفت: آیت‌الله مصباح یزدی شخصیتی بسیار بزرگوار و محترم برای ما هستند و هر وقت که لازم باشد، بنده و جامعه روحانیت از ایشان مشورت خواهیم گرفت.

آیت‌الله موحدی کرمانی در پاسخ به سؤال دیگری درباره ادعای یک روزنامه که به‌نقل از سخنگوی جامعه روحانیت مبارز از پیشنهاد آیت الله هاشمی رفسنجانی برای برگزاری جلسات جامعه روحانیت در دفتر وی و موافقت مصباحی مقدم با این موضوع، گفت: به هیچ عنوان چنین چیزی ممکن نیست.

دبیرکل جامعه روحانیت همچنین درباره اظهارات مصباحی مقدم مبنی بر حمایت احتمالی این تشکل از حسن روحانی، گفت: چنین چیزی اصلاً مطرح نبوده و نیست و قبلاً هم گفته بودم که چنین اقدامی بسیار بعید است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۲۱:۰۱
 
۱۳۹۵/۰۸/۲۶ ۱۲:۱۱
 
۱۳۹۵/۰۷/۰۷ ۱۴:۴۹
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۱۶:۰۰
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۱۲:۱۲
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۷ ۰۸:۱۸
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۴ ۱۴:۴۶
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۳ ۱۳:۴۶
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۳ ۱۰:۴۹
 
۱۳۹۵/۰۶/۱۰ ۱۲:۲۴
 
 
کلمات کلیدی : مصباحی مقدم+احمدی نژاد+جامعه روحانیت مبارز+حسینیان+مرتضی آقا تهرانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۱۷ ۱۵:۳۳:۵۱
صحبت های جناب مصباحی مقدم موجب ایجاد تفرقه در میان اصولگرایان می شود...شاید هدف تکرار سال 92 است (3924520) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.