توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 369309
عضو فراکسیون امید در گفت‌‌وگو با تسنیم: "فاطمه حسینی" درباره فیش حقوقی پدرش پاسخگو باشد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۸
نجفی درباره انتشار فیش حقوقی پدر نماینده تهران گفت: با توجه به صحبتی که با خانم حسینی داشتیم، تصور نمی‌کنم که ایشان جدلی در مواجهه با حرف حق داشته باشند.

به گزارش تسنیم، محمد رضا نجفی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فیش‌های نجومی مغایر با عدالت و مصلحت است، تصریح کرد: گرچه تردیدی در مغایرت فیش‌های نجومی با عدالت وجود ندارد اما باید گفت متاسفانه بعضی از این موارد مخالف قانون نیست.

وی با بیان اینکه لازمه مقابله با فیش‌های حقوقی اصلاح قوانین است، تاکید کرد: البته ممکن است در برخی موارد نیز تخلفاتی از قانون انجام شده باشد که با این موارد باید به طور جدی برخورد شود اما آنچه ضرورت دارد اصلاح قوانینی است که چنین پرداخت‌های را منع نکرده است.

نجفی با بیان اینکه لازمه داشتن برخورد عادلانه با فیش‌های نامتعارف، داشتن قواعد و نظامات عادلانه است، تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی به عنوان نهاد قانون‌گذار قطعا باید با اصلاح قوانین زمینه بروز اقدامات ناپسندی چون فیش‌های نامتعارف را از بین ببرد.

عضو فراکسیون امید در پاسخ به سؤالی درباره وضعیت فاطمه حسینی نماینده مردم تهران که فیش حقوقی پدرش(صفدر حسینی) از جمله فیش‌های نجومی منتشر شده است، گفت: درباره این موضوع بهتر است خود ایشان پاسخگو باشند اما من با توجه به صحبتی که با سرکار خانم حسینی در مجلس داشتیم، تصور نمی‌کنم که ایشان یا دیگر نمایندگان مجلس جدلی در مواجهه با حرف حق داشته باشند و طبیعی است که ایشان هم خواستار اجرای عدالت و مصلحت باشد.
 
کلمات کلیدی : فاطمه حسینی، فیش حقوقی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.