نظر منتشر شده
۶
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 490007
توقیف یک فروند لنج عربستانی در آب‌های ایران
تاریخ انتشار : جمعه ۱۶ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۵
یک منبع آگاه از توقیف یک شناور متعلق به عربستان سعودی که امروز به آب‌های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران تجاوز کرده بود توسط پاسداران منطقه دوم نیروی دوم دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد.

یک منبع آگاه بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با فارس در بوشهر اظهار کرد: یک شناور متعلق به عربستان سعودی که امروز به آب‌های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران تجاوز کرده بود، توسط پاسداران منطقه دوم نیروی دوم دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توقیف شد.

وی افزود: این شناور صیادی از بندر دارین عربستان به آب‌های جمهوری اسلامی ایران تجاوز کرد که با هوشیاری پاسداران منطقه دوم نیروی دوم دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آب‌های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران در استان بوشهر توقیف شد.

این منبع آگاه تصریح کرد: چهار خدمه این شناور صیادی در این رابطه دستگیر شده‌اند که تحقیقات از آنها ادامه دارد.

وی ادامه داد: نیروهای نظامی و انتظامی حفاظت از مرزهای آبی جمهوری اسلامی ایران را یک اصل برای خود دانسته و ضمن احترام به همسایگان خود در حوزه خلیج فارس، اجازه تعدی و تجاوز به آب‌های جمهوری اسلامی ایران را به هیچ کس نمی‌دهند و بر اساس پروتکل‌های بین‌المللی و حقوق دریاها با تجاوزگران برخورد خواهند کرد.
 
کلمات کلیدی : توقیف +لنج عربستانی+لنج ایرانی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۶ ۲۳:۳۷:۵۸
آیا فایده ای از توقیف لنج صیادی سعودی که به احتمال خیلی زیاد از شیعیان آن کشور هستند نصیب ما میشود؟. بهتر بود ناوچه گشتی سعودیها که اکثرا نزدیک جزیره فارسی مانور میدهند توقیف شود. (4463072) (alef-11)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۰۰:۰۱:۳۸
احسنت جواب های هوی است (4463092) (alef-11)
 
م
Romania
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۰۵:۳۴:۵۷
با این اوضاع کدام عقل سلیم حکم می‌کند حجاج را بفرستیم (4463232) (alef-11)
 
Russian Federation
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۰۸:۰۳:۵۳
فکر کردید زرنگ هستید.تمام خدمه هندی هستند.. (4463334) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۰۸:۵۰:۳۵
اي بابا اگه قرار هست كلي آدم رو در موسم حج به مكه بفرستيم حداقل بايد تنش جديد با عربستان ايجاد نكنيم !!!!!!!! (4463402) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۷ ۰۹:۴۹:۰۲
اعدامشون کنید
اینجوری بهانه خوبی میشه که عربستان به ما حمله کنه و ماهم انتقام بگیریم و حکومت آل سعود را خاتمه بدیم (4463483) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.