توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 387200
یک بنز E۳۰۰ قاچاق به خودروهای لوکس اضافه شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۴
یک خودروی لوکس قاچاق دیگر در اختیار سازمان اموال تملیکی قرار می‌گیرد.

به گزارش تسنیم، علی‌اکبر مختاری علی اکبر مختاری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز امروز اعلام کرد در اجرای طرح برخورد با کالای قاچاق یک دستگاه خودروی بنز E۳۰۰ در این استان کشف و ضبط شده است.

به گفته مختاری صاحب این خودروی قاچاق که قیمت آن ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، به پرداخت ۳ میلیارد ریال جریمه محکوم شده است.

با واگذاری این خودروی لوکس قاچاق جدید به سازمان جمع‌آوری اموال تملیکی برای تصمیم‌گیری درباره آن، یک خودروی دیگر به جمع خودروهای لوکس قاچاقی که در اختیار این سازمان است، اضافه می‌شود.

به گزارش تسنیم، اواخر ماه گذشته و طبق اعلام مسئولان تعزیرات و سازمان اموال تملیکی، قرار بود تعداد ۱۳ خودروی لوکس قاچاق در استان فارس و در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز امحا شود اما در شرایطی که تمام اقدامات برای امحا انجام شده بود، روز قبل از مراسم اعلام شد بنابر دلایلی نامعلوم امحای خودروهای لوکس قاچاق متوقف شده است.

بعد از قطعیت منتفی‌شدن امحای این خودروها بود که دلیری رئیس سازمان اموال تملیکی که پیش از آن، از آمادگی برای امحای این خودروها خبر داده بود، در اظهارنظرهای مختلف ابتدا اعلام کرد که مجوز قضایی برای امحای خودروهای لوکس وجود ندارد، بعد از آن گفت قرار است تصمیم‌گیری درباره خودروها طبق آیین‌نامه‌ای باشد که هنوز مصوب نشده است و در آخر اعلام کرد تصمیم نهایی، تلاش برای صادرات این خودروهاست.

باید منتظر ماند و دید تا زمان رسیدن مسئولان سازمان اموال تملیکی به تصمیم نهایی درباره برخورد با خودروهای لوکس قاچاق، تعداد این خودروها در انبارهای این سازمان به چه تعداد خواهد رسید.
 
کلمات کلیدی : خودرو قاچاق+خودرو لوکس+امحا قاچاق
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.