توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 507909
کدخدایی: حججی جرعه نوش وصل یار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۹
عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان در کانال تلگرامی خود با انتشار دلنوشته ای خطاب به شهید محسن حججی نوشت: محسن عزیز تو می آیی و با آمدنت زنده بودن شهید را معنا می بخشی. تو هنوز نرفته بازگشتی و شاید نرفته بودی که بازگشتی در پی باشد. تو هستی و خواهی بود. تو با سر رفتی تا نشان دهی سر ارزشی ندارد در بر دوست. تو مردانه  مقاومت کردی، چون زبونی دشمن را می دانستی.

محسن جان ترا چه زیبا توصیف کردند، رویش های انقلاب. تو خود چون اسماعیل به قربانگاه عشق پا نهادی و افسانه خواندن آنرا باطل کردی. امروز همه خواهند آمد تا ترا قدر بدانند و جوانمردیهایت را، امروز همه می آیند تا ترا ستایش کنند و رشادت هایت را، و امروز همه می آیند تا ترا در اوج اقتدار رویت کنند و درس زندگی بیاموزند، عرفان و عشق با تو معنا می یابد، رشادت و مقاومت در تو خلاصه می شود،  و چه خوش گفت پیر روشن ضمیر ما که شهدا ره صد ساله را یک شبه می روند.

بازآمد و بازآمد آن عمر دراز آمد

آن خوبی و ناز آمد تا داغ نهد ما را

محسن عزیز، تو کارنامه ممتازی از  مدرسه عشق  دریافت کردی و جرعه نوش وصل یار شدی، و انسانیت را صیقل دادی. تو در حجله شهادت گام نهادی تا فرشتگان در ستایشت نغمه سرایی کنند. تو لباس محبت دنیا از تن به در آوردی تا در افق طلیعه فجر تا ظهور شمس پیشتاز باشی.

امید آنکه با آمدنت ما نیز به خود آییم و اول درس حیات طیبه و جاودان، یعنی ایستادگی و مقاومت را از تو بیاموزیم.
 
کلمات کلیدی : داعش، مدافع حرم، محسن حججی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.