توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 395409
تقویت نظارت بر سرویس مدارس پایتخت
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۸
رئیس انجمن اولیاء و مربیان شهر تهران با اشاره به آغازبکار سرویس مدارس همزمان با بازگشایی مدارس، از تقویت نظارت بر سرویس مدارس خبر داد.

به گزارش ایسنا، کامیاب صدری در گفت‌وگویی، افزود: از ابتدای مهرماه نظارت‌ نامحسوس بر سرویس مدارس را انجام می‌دهیم.

وی با بیان اینکه در هرمنطقه پنج تن از اولیاء به صورت داوطلبانه به ما معرفی می‌شوند و ابلاغ نظارت دریافت می‌کنند گفت: این افراد با خودروهایی که سازمان تاکسیرانی در اختیار ما می‌گذارد برای بازید سرزده به مدارس مراجعه کرده و اگر شکایتی باشد مستقیما بررسی و به سازمان تاکسیرانی منتقل می‌شود.

رئیس انجمن اولیاء و مربیان درباره نحوه شکایت اولیاء از سرویس مدارس متخلف گفت: شکایت از سرویس مدارس متخلف از طریق طرح موضوع با رئیس انجمن اولیاء و مربیان مدرسه امکان پذیر است. در مراحل بعدی والدین می‌توانند موارد با کارشناس مسئول انجمن در منطقه آموزش و پرورش مربوط و پس از آن با ادارات ارزیابی و عملکرد آموزش و پرورش در هر منطقه در میان بگذارند.

صدری دفتر انجمن اولیاء و مربیان در اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران را نیز پاسخگوی رسیدگی به موارد تخلفی احتمالی دانست و اظهار کرد: اولیاء همچنین می‌توانند در صورت لزوم با شماره تلفن ۸۸۹۶۲۳۲۷ در تهران تماس بگیرند.
 
کلمات کلیدی : نظارت +سرویس مدارس
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته