نظر منتشر شده
۴
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 285609
تصاویر/دانشگاه "الانبار" پس از فرار داعش
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۳
نیروهای مشترک عراق پس از ۴ روز از آغاز عملیات ویژه آزادسازی دانشگاه الانبار که به مقر داعش در شهر «الرمادی» تبدیل شده بود، دو روز قبل این دانشگاه را آزاد کردند.

به گزارش فرارو، پرچم عراق اکنون بر فراز ساختمانهای متعلق به این دانشگاه در شهر «الرمادی» مرکز استان «الانبار» افراشته شده است. این در حالی است که نیروهای امنیتی و ارتش، بسیج مردمی و عشائر الانبار، ۴ روز است که با پایان مرحله نخست عملیات بزرگ آزادسازی این استان، بر روی آزادی دانشگاه «الانبار» که به مقر تکفیری‌‌های داعش تبدیل شده بود، متمرکز شده بود.

نیروهای مبارزه با تروریسم عراق در ۲۲ ماه جاری میلادی، آغاز عملیات آزادسازی استان الانبار را اعلام کردند و سرتیپ «عبدالامیر الخزرجی» یک روز پس از آغاز این عملیات از کشته و زخمی شده ده‌ها تکفیری خبر داد و اعلام کرد که آزادی این دانشگاه نزدیک است.

طی چند روز گذشته، ده‌ها داعشی در محیط اطراف این دانشگاه به هلاکت رسیدند و سرانجام، دو روز قبل، پرچم عراق بر فراز ساختمان‌های این دانشگاه برافراشته شد.

دانشگاه الانبار یکی از دانشگاه‌های بزرگ در شهر الرمادی است که در سال ۱۹۸۷ تاسیس شد و اکنون دارای ۲۱ دانشکده است. تصاویر آزادسازی این دانشگاه امروز در برخی منابع عربی منتشر شده است.
 
(تصاویر) دانشگاه
 
(تصاویر) دانشگاه
 
(تصاویر) دانشگاه
 
(تصاویر) دانشگاه
 
(تصاویر) دانشگاه
 
(تصاویر) دانشگاه
 
(تصاویر) دانشگاه
 
 
 
 
کلمات کلیدی : الانبار
 
انصار
۱۳۹۴-۰۵-۰۶ ۱۲:۵۹:۴۲
خداوند هرچه زودتر شر داعش و بقیه گروههای تروریست را از سر کشورهای عراق و یمن و سوریه دور کند و تو بغل سران ترکیه وعربستان و اردن و قطر بذاره !
امین گو لال از دنیا نره . (3075515) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۶ ۱۳:۵۰:۵۹
حداقل اسما متبرکه که داعش نجس از اونها تو مثلا پرچمش سوئ استفاده کرده باید جدا میکردن. (3075668) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۶ ۱۵:۵۰:۲۵
ای وای از اینهمه تخریب و تباهی.... (3076025) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۵-۰۶ ۲۳:۳۴:۰۹
لعنت بر داعش و راه اندازان این گروه کثیف و خبیث . لعنت بر نتانیاهو و طرفداران این قوم ولدالزنا (3077121) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.