نظر منتشر شده
۱
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 384807
بازدید معاونت پشتیبانی سپاه از قطارهای فدک و کترینگ ایرانی- اتریشی دونا
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۷
سردار سرتیپ پاسدار علی اصغر نوروزی معاونت آماد و پشتیبانی سپاه پاسداران و سردار سرتیپ دوم پاسدار علی آذین جانشین وی به همراه تنی چند از فرماندهان این معاونت از مراحل تولید قطارهای فدک واقع در کارخانجات شهید کلاهدوز و همچنین کترینگ ایرانی – اتریشی دونا بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی فدک این هیات با حضور در محل کارخانه ساخت واگنهای ۵ ستاره فدک از سالنهای مونتاژ، ساخت بوژی، اسکلت بندی و رنگ که مجموعا ۳۰۰ نفر در آن مشغول به کار هستند بازدید  ودر جریان جزییات خط تولید این قطار قرار گرفتند.
این کارخانه که متعلق به وزارت دفاع است و پیش از این در آن تانک تولید می شده است از زمان واگذاری به گروه صنعتی ریل پرداز جهت تولید واگنهای مسافری استفاده می شود. از ابتدای سال ۱۳۹۴ تا کنون جمعا ۷ رام قطار (۵۶ واگن) در عالی ترین سطح کیفی در این کارخانه ساخته و تحویل شده است. تمامی واگنهای تولیدی این کارخانه به تایید معتبرترین مرکز تست و استاندارسازی ناوگان ریلی اروپا (شرکت پروز سوییس) رسیده است.
در ادامه هیات بازدید کننده با حضور در محل کترینگ ایرانی - اتریشی دونا، که با جذب ۱۲ میلیون یورو سرمایه گذاری خارجی راه اندازی شده است، با نحوه آماده سازی، پخت و ارسال غذاهای مورد استفاده در قطارهای ۵ ستاره فدک آشنا شدند.
در فاز نخست این کترینگ که در محل ایستگاه مرکزی راه آهن احداث شده است، ۱۲۰ مدیر، سرآشپز، آشپز و کارگر ایرانی و ۲ نفر ناظر فنی اتریشی مشغول به کار هستند.
سردار نوروزی در پایان این دیدار اقدامات انجام شده را به ثمر رسیدن تلاش تعدادی از جوانان کار آفرین دانست و افزود :کمک به توسعه حمل و نقل ریلی کشور با نوگرایی و توسعه دانش که نسل جدیدی از قطارهای مسافربری را به کشور عرضه کرده و همچنین ایجاد خدمات پذیرایی بهداشتی و در شان مسافرین این بخش را کامل کرده است.


 
 
کلمات کلیدی : کترینگ ایرانی- اتریشی دونا+فدک+معاونت پشتیبانی سپاه+قطارهای فدک
 
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۶-۰۳ ۲۱:۵۲:۱۷
درود به همه کارافرینان و حامیان صدیق انها (3901975) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.