توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 434900
آمادگی شهرداری برای انجام معاینه فنی ویژه موتورسیکلت‌های پایتخت
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۵
مدیرعامل ستاد معاینه فنی شهرداری تهران از آمادگی مراکز برای انجام معاینه فنی و تست‌های موتورسیکلت خبرداد.

حسینی‌منش در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام آمادگی ستاد معاینه فنی شهر تهران برای انجام تست‌های لازم درخصوص موتورسیکلت‌ها گفت: براساس مصوبه شورای عالی ترافیک از سال آتی باید موتورسیکلت‌هایی که در محدوده طرح ترافیک تردد می‌کنند، آرم سالانه دریافت کنند.

وی با بیان اینکه یکی از ارکان مورد توجه در دریافت آرم طرح ترافیک، اخذ برگه معاینه فنی است، گفت: حدود 2 میلیون موتورسیکلت به طور روزانه در تهران تردد می‌کنند که متاسفانه بخش عمده‌ای از آلودگی هوای تهران به این طیف و بخصوص موتورهای کاربراتوری مربوط می‌شود.

رییس ستاد معاینه فنی شهر تهران با بیان اینکه 70 درصد موتورسیکلت‌های تردد کننده در شهر تهران عمر بالای 7 سال دارند که لازم است براساس قانون مورد معاینه فنی قرار گیرند، افزود: خوشبختانه با مصوبه شورای عالی ترافیک از سال آینده موتورسیکلت‌های تردد کننده در محدوده طرح ترافیک ملزم به دریافت آرم طرح ترافیک و انجام معاینه فنی هستند که این مساله سبب می‌شود زمینه لازم برای انجام نظارت بر موتورسیکلت‌ها نیز فراهم شود.

حسینی‌منش با بیان اینکه ستاد معاینه فنی آماده انجام تست‌های لازم موتورسیکلت‌ها است، گفت: 5 مرکز معاینه فنی، 2 خط تست خود را به موتورسیکلت اختصاص داده و آماده انجام تست‌های مختلف هستند.
 
کلمات کلیدی : سازمان ترافیک شهرداری تهران +طرح ترافیک + معاینه فنی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.