توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454205
برنامه‌های انتخاباتی صداوسیما نظارت می‌شوند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۲
برنامه‌های انتخاباتی صداوسیما نظارت می‌شوند[برنامه‌های انتخاباتی صداوسیما نظارت می‌شوند]با تصمیم شورای نظارت بر صداوسیما، کمیته‌ای تشکیل شد تا بر ویژه‌برنامه‌های انتخاباتی صداوسیما نظارت کند.

به گزارش ایلنا، در جلسه شماره ۴۳۰ مورخ (۲۳ اسفند ماه ۹۵) اعضای شورا که به ریاست حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای و حضور نمایندگان قوای سه‌گانه برگزار شد، با توجه به اهمیت رعایت قانون و نیز حقوق کاندیداها، مقرر گردید تا کمیته‌ای برای نظارت بر ویژه‌برنامه‌های انتخاباتی رسانه ملی در شورای نظارت تشکیل شود.

تمامی برنامه‌هایی که مستقیم و غیرمستقیم با موضوع انتخابات ریاست جمهوری و شوراها توسط شبکه‌های گوناگون رادیویی و تلویزیونی تولید و پخش می‌شود، توسط این کمیته رصد و نظارت خواهد شد.

طبق اعلام صداوسیما، در انتخابات پیش‌رو علاوه بر تولید برنامه‌های تحلیلی، تبیینی و تهییجی بخشی از برنامه‌ها همچون انتخابات‌ سال‌های گذشته به تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری اختصاص خواهد داشت.

بر اساس مصوبه ستاد انتخابات رسانه ملی هر یک از نامزدهای این دوره در چهار برنامه گفت‌وگو محور حضور پیدا می‌کنند. این برنامه‌ها شامل ۳۰ دقیقه گفت‌وگو با دوربین، و سه برنامه ۶۰ دقیقه‌ای گفت‌وگو با جوانان، پاسخ به سوالات فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی و گفت‌وگو با ایرانیان خارج از کشور هستند.

پخش سه مناظره ۱۸۰ دقیقه‌ای در این دوره از انتخابات پیش بینی شده است.
 
کلمات کلیدی : انتخابات 96 + برنامه‌های انتخاباتی + صداوسیما
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.