نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 484004
ترانس های برق اهواز آتش گرفتند/ مردم در گرمای شدید بی برق ماندند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۸
به علت گرمای فراوانی و مصرف بالای برق، ترانس های بخشی از اهواز آتش گرفتند و مردم دیشب را بدون برق و بدون کولر سر کردند.

به گزارش مهر، به علت بالا رفتن گرمای هوا در استان خوزستان که البته بی سابقه نیز نبوده و در سال های قبل نیز شاهد وقوع چنین گرمای بالایی بوده ایم، از چند روز قبل، قطعی های برق به خصوص در اهواز آغاز شد ولی از روز گذشته به اوج خود رسید.

شب گذشته به علت مصرف بالای برق، شبکه بخشی از اهواز از کار افتاد و برق مردم قطع شد. همچنین در بخشی از شبکه آتش سوزی هم رخ داده است که با حضور نیروهای آتش نشانی به سرعت خاموش شد ولی برق مردم وصل نشد. به تدریج برق برخی مناطق در حال وصل شدن است ولی برخی مناطق اهواز در اوج گرمای شدید اهواز هنوز برق ندارند و امکان استفاده از وسایل خنک کننده برای آنها امکانذیر نیست.

همچنین شرکت توزیع نیروی برق اهواز نیز در این خصوص اعلام کرد: شب گذشته در اثر افزایش میزان بار شبکه برق در اثر مصرف بیش از اندازه مشترکین در ساعت پیک یا اوج مصرف که در اهواز، شاهد افزایش بیش از پیش مصرف و در نتیجه بالا رفتن بار شبکه شده و این امر موجب آسیب به تجهیزات منصوبه در ایستگاه تغذیه کننده مناطقی همچون باهنر، مستغلات، ۱۰۰ دستگاه، ۲۵۴ دستگاه، نبوت، رسالت، ایثار، منازل ترابری، ستایش، صادقیه، منازل راه کربلا، سپیدار، شهروند، فاز ۲، فاز ۵ پاداد، مهدیس شده و خساراتی را به وجود آورد.

این شرکت عنوان کرد: از همان دقایق اولیه، تکنسین ها و مهندسان شرکت برق منطقه ای خوزستان با تمام توان و امکانات در محل حاضر و نسبت به تعویض و اصلاح تجهیزات اقدام کردند.
 
کلمات کلیدی : استان خوزستان + قطعی آب و برق + ریزگردها + گرمای هوا
 
۱۳۹۶-۰۳-۲۸ ۱۰:۰۱:۵۳
10 شب برق رفته 9 صبح اومده یعنی 11 ساعت تو دمای 50 درجه . وقتی برق نیست آب هم نیست چون پمپ ها کار هم نمیکنند.
کجااز همان دقایق اولیه که 11 ساعت زمان برد ، مگه 2ساعته درستش کردند . (4431281) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۳-۲۸ ۱۱:۱۸:۴۶
خطوط برق عراق توسط ایران بازسازی می شود و خود ایران! (4431411) (alef-11)
 
Austria
۱۳۹۶-۰۳-۲۸ ۱۳:۲۳:۵۱
جنوب ایران دیگر امکان حیات طبیعی را از دست داده است (4431640) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.