نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 454106
واکنش ظریف به نامه‌نگاری‌‌ های احمدی نژاد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۶
محمدجواد ظریف در گفت وگو با خانه ملت، گفت: نشست مشترک وزارت خارجه با کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، شرایط خوبی را فراهم کرد تا از نظرات کارشناسی اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس برخوردار شویم زمینه برای تقویت همکاری‌ها فراهم شود.

تشکیل کمیته مشترک وزارت خارجه و کمیسیون اقتصادی مجلس برای پیگیری تعهدات برنامه ششم توسعه

وزیر امور خارجه ادامه داد: در این جلسه مشترک، پیشنهاد اجرایی و عملیاتی از سوی نمایندگان عضو کمیسیون اقتصادی در در رابطه با  تشکیل کمیته مشترک وزارت خارجه و این کمیسیون در راستای پیگیری تعهدات مختلف در حوزه برنامه ششم توسعه و همچنین پیگیری وظایف وزارت خارجه در حوزه اقتصاد مقاومتی مطرح شد.

وی با مثبت ارزیابی کردن برگزاری نشست مشترک وزارت خارجه با کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: در این نشست مشترک معاونان وزرات خارجه، گزارشی در خصوص اقدامات وزارت امور خارجه برای تسهیل روابط اقتصادی با کشورهای خارجی به نمایندگان ارائه شد.

وزیر امور خارجه در خصوص تاثیر نامه های غیر دیپلماتیک و تأثیرات آن بر شأن جمهوری اسلامی گفت: طبیعت کار دیپلماتیک ایجاب می کند برخی از شئونات در این حوزه رعایت شود و زمانی که خارج از شئونات کاری انجام شود بیانگر این است روابط خارجی بیشتر موضوع سیاست داخلی است تا موضوع امنیت ملی.
 
کلمات کلیدی : ظریف، احمدی نژاد
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۲۴ ۱۸:۰۶:۳۶
کار دیپلماتیک جناب عالی فشار ایمیلی است !!!!!!! (4203873) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۴ ۲۱:۳۹:۳۸
میخوای یه کلاشینکف بگیره دستش بره تو شواری امنیت همه رو به رگبار ببنده؟؟ (4204148) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۲۴ ۲۲:۲۵:۰۹
احسنت بر دكتر ظريف (4204211) (alef-13)
 
United States
۱۳۹۵-۱۲-۲۴ ۲۲:۳۷:۴۳
هر کسی می تونه به هر کسی دلش خواست نامه بنویسه.
این حرفهای ایشون یعنی نقض حقوق بشر. (4204237) (alef-13)
 
Russian Federation
۱۳۹۵-۱۲-۲۵ ۰۹:۰۹:۳۵
فقط آبروی ایران رو میبره وگرنه شما هم پاشو نامه بنویس کسی جلوتو نگرفته مهم اینه که کسی نه به شما نه به ایشان اهمیتی نداده و نخواهد داد (4204646) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته