نظر منتشر شده
۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 472205
عسگراولادی با انتقاد از واردات بی رویه: روز‌به‌روز نیازمان به خارج بیشتر می‌شود و به سمت فقر می‌رویم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۶
رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین یکی از موانع بزرگ تولید در کشور را واردات کالاهای غیرضروری دانست و گفت: ما بدون تولید داریم به سمت فقر حرکت می کنیم و روز به روز نیازمان به خارج از کشور بیشتر می شود.

اسدالله عسگر اولادی در مصاحبه با رادیو گفت و گو تولید را رکن و محور اساسی اقتصاد هر کشور خواند و اظهار داشت: ما بدون تولید داریم به سمت فقر حرکت می کنیم و روز به روز نیازمان به خارج از کشور بیشتر می شود.

این فعال اقتصادی تصریح کرد: مشکل مالی واحدهای تولیدی و نیز ورود کالاهای غیر ضروری به کشور از بزرگ ترین موانع موجود بر سر راه تولید می باشد.

ریاست اتاق بازرگانی ایران و چین راهکار پیشگیری از ورود کالاهای غیر ضروری به کشور را دیوار تعرفه دانست و دولت را برای فراهم کردن چنین بستری به همکاری فراخواند.

عسگر اولادی در بخش دیگری از سخنان خود تولید برای صادرات را مهم تعریف کرد و افزود: ضروری است  این بخش را وجهه ی همت خود قرار دهیم زیرا اگر صادرات و ارز نداشته باشیم نمی توانیم مواد اولیه و ماشین آلات لازم را برای تولید فراهم کنیم.

وی ضمن اظهار گله مندی از اتاق های بازرگانی مبنی بر بی برنامگی در حل مشکلات موجود بر سر راه تولید،وزارت صنعت،معدن و تجارت،سازمان توسعه ی تجارت، اتاق های بازرگانی و نیز دولت را متولیان پی گیری رفع مشکلات موجود دانست.

ریاست اتاق بازرگانی ایران و چین، از وجود مشکلاتی که بیمه های اجتماعی برای واحدهای تولیدی کوچک ایجاد کرده خبر داد و افزود: بنده از آقای نوربخش گله دارم و حتما به ایشان خواهم گفت که با برنامه هایشان چه مشکلاتی برای این واحدهای تولیدی ایجاد کرده اند.
 
 
کلمات کلیدی : اسدالله عسگراولادی+واردات
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۳:۱۵:۵۱
همین آقا خودش مگه رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین نیست؟هرچی جنس از چین وارد میشه که دست خودته آقای عسگراولادی (4354985) (alef-18)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۴:۰۹:۲۹
این دیگه چی داره میگه؟؟؟ نکنه خودش رو صادرات چی میدونه؟؟ (4355196) (alef-11)
 
Romania
۱۳۹۶-۰۲-۲۵ ۱۵:۵۹:۲۳
ایشون خودشون بزرگترین وارد کننده از چین هستن. حالا که امکان واردات از بقیه کشورها فراهم شده، شاکی شدن؟ (4356069) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.