نظر منتشر شده
۱۲
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 282305
حکم اعدام هم برای مهدی هاشمی و رحیمی کم است!
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۴
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی با بیان اینکه حکم اعدام هم برای مهدی هاشمی و رحیمی کم است، گفت: فساد اقتصادی، عین موریانه کشور را از درون نابود می کند و اعتماد عمومی به مسئولان را سلب می کند.

به گزارش مهر، در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در مجلس در نطق میان دستور، گفت: فساد اقتصادی، عین موریانه کشور را از درون نابود می کند و اعتماد عمومی به مسئولان که بهترین سرمایه انقلاب است را تحت تاثیر قرار می دهد.

وی گفت: امروزه اختلاس های بزرگ علی رغم تاکید فراوان مقام معظم رهبری به لحاظ کم کاری مجلس و دولت و قوه قضاییه یکی ازبلاهای بزرگ حکومت شده است.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون درمجلس شورای اسلامی، افزود: مردم کشورما مقابل جنگ می ایستند، در مقابل تحریم مقاومت می کنند ولی وقتی می بینند معاون اول سابق ریاست جمهوری اختلاس می کند و به نقل از قول وزیر ارشاد، مهدی هاشمی درپرونده کرسنت حدود ۱۴ میلیارد دلار تا این لحظه به کشور زیان وارد می کند یا ریاست یکی از بانک های کشور فراری است و بعد هم مجازات قابل توجهی برای آنان در نظرگرفته نمی شود، اعتمادشان به همه مسئولان سلب می شود.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس افزود: مسئولان امانت دار بیت المال هستند، امانت دارخون شهدا هستند و اگر با اختلاس دربیت المال خیانت کردند، باید نسبت به سایر مردم شدیدتر مجازات شوند نه اینکه حدود ۱۴ میلیارد دلار به کشور زیان مالی بزنند و بعد محکوم به ۱۰ سال حبس شوند، چنین مجرمی را حتی اگر ۱۰ بار هم اعدام کنند باز هم کم است.

ابوترابی یابیان اینکه برای رحیمی اگر حکم اعدام هم می دانند باز کم بود، خاطرنشان کرد: ما قانونگذران درتعیین مجازات اختلاس کنندگان ضعیف عمل کردیم، چگونه این همه اعدامی درخصوص مبارزه با مواد مخدرداریم؛ ازاین رو برای افرادی که ام الفساد نیز هستند باید مجازات اختلاس کننده را افزایش دهیم.
 
REGNAR
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۱۳:۲۳:۱۹
به خدا از این همه اختلاص خسته شدیم
من واسه یک کارآفرینی نمیتونم 100 ملیون وام بگیرم 100 نفر بریم سر کار اقا با یک تلفن چندین ملیارد پول میگیره (3034000) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۱۳:۳۶:۵۲
خدا به نفست عزت بده پهلوان که حرف و درد دل مردم رو میگی....واقعا این حکم برای مهدی هاشمی یعنی برو تحقیق کن راه بهتر و موفق تری برای اختلاس و فتنه پیدا کن...... (3034048) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۱۳:۴۰:۰۵
آخ که حرف دل این مردم رو زدی... (3034061) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۱۳:۴۵:۳۲
کاملا درست است (3034079) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۱۳:۵۹:۲۰
چه صریح و قاطع,
همه دربرابرقانون مساوی (3034109) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۱۴:۰۹:۱۹
فقط این دو تا که نیستند آقا؟ اگه واقعا رسیدی کنند کسی نمی مونه کشور رو اداره کنه؟ (3034134) (alef-3)
 
مجتبی
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۱۴:۱۱:۵۲
احسنت چه نطق طوفانی وکوبنده ای اما چرانزدیک انتخابات ازاین حرفهازده میشه وچرافقط حرف میزنیدجناب نماینده مردم همه ایناروخوب میدونن ونیازی به گفتن امثال شمانیست شمااگرخیلی دلتون برامردم میسوزه درعمل یه کاری کنیدوجلوی این فسادهاروبگیری (3034140) (alef-13)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۱۴:۲۷:۵۳
آخه شما مگه مقام قضائی هستی‌ که حکم صادر میکنی‌ ؟ چرا آدمها جایگاه خودشون رو نمیشناسن ؟؟؟؟ (3034180) (alef-3)
 
مسعود انتظاری ملکی
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۱۴:۴۶:۴۰
به جای اعدام اقتصاد را خصوصی بکنید تا اختلاص ها کم شود تا اقتصاد دولتی است حتی اگر میلیون ها نگهبان بگمارید باز اختلاس کم نمیشود . (3034262) (alef-3)
 
یوسف
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۱۵:۰۰:۵۹
فقط شعار میدن اگر راست میگید عمل کنید


عمل به شعارها کجاست? (3034325) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۱۶:۱۳:۰۶
در مجازات اسلامی زور گیر خیابان برای دزدیدن 70 هزار تومان اعدام می شود و لی دزد میلیاردی 3 یا 4 سال زندان (3034531) (alef-3)
 
۱۳۹۴-۰۴-۲۱ ۱۶:۱۳:۳۲
عزیز من دیگر اعتمادی نمانده که بخواهید باز گردانید (3034534) (alef-3)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.