توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 428808
عرضه قرص برنج در داروخانه ها ممنوع است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۱
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: داروخانه ها ، عطاری ها ، دستفروشان و یا سایر واحدهای صنفی حق عرضه و فروش قرص برنج را ندارند.

حسین نجف زاده به ایرنا گفت: عرضه و فروش قرص برنج ( فسفید آلومنیوم ) توسط داروخانه ها ، عطاری ها ، دستفروشان و سایر واحدهای صنفی ممنوع و جرم بوده و این افراد به هیچ وجه حق عرضه و فروش این نوع قرص ندارند .

وی افزود : متأسفانه برخی افراد سودجو بدون توجه به مخاطرات جانی و عواقب وخیم خرید و فروش این قرص به صورت غیرقانونی اقدام به مداخله در این امر می کنند و براین اساس تعزیرات حکومتی درعمل به رسالت قانونی خود برخورد جدی و سختگیرانه با این افراد متخلف را در دستور کار خود قرارداده است .

وی همچنین ضمن توصیه به خانواده ها به پرهیز از تهیه و استفاده از این نوع قرص خطرناک و معرفی افراد دخیل در این سوداگری ، تهیه و توزیع داروهای دیگر را نیز صرفاً در صلاحیت داروخانه های رسمی و دارای مجوز قانونی اعلام کرد .
 
کلمات کلیدی : قرص برنج ، داروخانه
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.