توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 481179
رکورد جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی شکسته شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۳
رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا گفت:در سال ۹۵ یک میلیون و ۴۰۰ هزار وسیله نقلیه فاقد معاینه فنی جریمه شدند که ۴۹۰ هزار مورد آن به وسیله دوربین های نظارتی اعمال قانون شده اند.

به گزارش مهر سرهنگ  احمد کرمی اسد گفت: در سال ۹۵ یک میلیون و ۴۰۰ هزار وسیله نقلیه قاقد معاینه فنی جریمه شدند که ۴۹۰ هزار مورد آن توسط دوربین های نظارتی و مابقی توسط عوامل پلیس اعمال قانون صورت گرفته است.

وی افزود: ۳۴ درصد اعمال قانون وسایل نقلیه فاقد معاینه فنی در سال ۹۵ توسط دوربین بوده است و استان های تهران، اصفهان و مرکزی به ترتیب بیشترین اعمال قانون را داشته است.

رئیس مرکز اجراییات پلیس راهور ناجا گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون نیز ۸۵۵ هزار مورد جریمه وسایل نقلیه فاقد معاینه فنی در سامانه ثبت شده است که در این خصوص رکورد جریمه خودروهای فاقد معاینه فنی شکسته شد.

کرمی اسد گفت: دلیل این رکورد و افزایش جریمه در سال جاری کنترل بیشتر وسایل نقلیه بوده است. ضمن اینکه اصفهان و تهران به ترتیب در سال ۹۶ بیشترین اعمال قانون در خصوص نداشتن معاینه فنی را داشتند.
 
کلمات کلیدی : معاینه فنی + راهنمایی و رانندگی
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.