نظر منتشر شده
۲۳
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 451172
وزیر بهداشت: از جنس جهادم، نه سیاست
بخش خبری الف، ۱۴ اسفند ۹۵
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۰
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دریادداشتی نوشت: آرزو می‌کنم خدای مهربان همه ما را از شر نفس اماره در امان نگاه دارد و فرهنگ عذرخواهی در برابر اشتباه را در میان یکایک ما، به‌ویژه اگر مقام و مسئولیتی داریم، گسترش دهد. مرا نیز به خود وامگذارد و از یادم نبرد که من از جنس همان یاران و همرزمان دوران جهاد سازندگی و دفاع مقدس هستم، نه از جنس سیاست.

به گزارش ایرنا، سید حسن قاضی زاده هاشمی در یادداشتی که در صفحه تلگرام خود منتشر کرد، افزود: سفر چهار روزه‌ام به استان‌های ایلام و خوزستان، مثل سفرهای استانی دیگر برایم بسیار شیرین و لذتبخش بود؛ سفرهایی که در آنها با مردمانی بی‌ریا و صادق و مهربان هم کلام می‌شوم، کنارشان می‌نشینم و محرومیت‌های‌شان را با گوشت و پوست لمس می‌کنم و تمام تلاشم این است که به عنوان یک پزشک، یک وزیر و کارگزار دولت، گرهی از مشکلات درمانی آنها باز کنم.
وی اضافه کرد: سفر به ایلام و شهرستان «بدره» اما با حاشیه‌ای تلخ همراه شد که خود معلول علل و عواملی دیگر بود. بالاخره ما انسانیم و گاه در شرایطی خاص، ناخواسته به گونه‌ای رفتار می‌کنیم که خود نمی‌خواهیم. با این حال باور دارم که هیچ دلیلی نباید سبب می‌شد رفتاری تند از من سر بزند؛ پس وقتی آرام شدم یک‌بار دیگر با خود عهد کردم در برابر اهریمن درون بایستم و اجازه ندهم به بهانه‌ای، آن برخورد را برایم موجه جلوه دهد؛ که آموخته‌ایم این توجیهات، آرام آرام آدمی را به غفلتی می‌کشاند که شایسته شرافت انسانی نیست.
«از این رو در مکالمه‌ای تلفنی از فرماندار محترم «بدره» عذرخواهی کردم و از مردم مهربان آن دیار و همه هموطنانم نیز پوزش می‌طلبم. آرزو می‌کنم خدای مهربان همه ما را از شر نفس اماره در امان نگاه دارد و فرهنگ عذرخواهی در برابر اشتباه را در میان یکایک ما، به‌ویژه اگر مقام و مسئولیتی داریم، گسترش دهد. مرا نیز به خود وامگذارد و از یادم نبرد که من از جنس همان یاران و همرزمان دوران جهاد سازندگی و دفاع مقدس هستم، نه از جنس سیاست.»
هاشمی نوشت: همین جا به مردم عزیز بدره نیز می‌گویم به زودی هیاتی را به آن‌جا اعزام خواهم کرد که کاستی‌های منطقه را بار دیگر و دقیق‌تر بررسی کنند تا اگر خستگی، عصبانیت و ازدحام آن روز کاری باعث تضییع حقی از مردم آن شهر حدودا پنج هزار نفری شده، حقوق آنها را تا جایی که قانون اجازه می‌دهد و در توان دولت است، ادا کنم.
 
کلمات کلیدی : وزیربهداشت+عذرخواهی+قاضی زاده هاشمی
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۲۲:۵۸:۵۷
تنها هنر وزیر بهداشت افزایش شدید تعرفه ها و افزایش شدید کارانه هم صنفی های خویش بود، از افرادی که فقط به فکر جیب خود و هم صنفی هایشان هستند صحبت از اخلاق معنی ندارد (4187021) (alef-13)
 
م
Germany
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۰۰:۳۳:۰۰
کلا این دولت همه جهادین منتها دشمن رو اشتباه گرفتن (4187165) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۰۷:۱۲:۲۸
احسنت (4187289) (alef-3)
 
هموطن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۰۷:۰۶:۲۲
دکتر.... نا امیدم کردی.از تو بعید بود. حیف که نشان دادی سیاست اخلاق نمی شناسد. (4187286) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۰۷:۳۵:۰۳
گیرم که آب رفته به جوی آید با آبروی رفته چه باید کرد ؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما آبروی یک انسان رو بردی آقای دکتر!!!!!!!!!!! (4187320) (alef-3)
 
پدرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۲۲:۵۹:۵۶
به به , چه کار قشنگی , یه لحظه فکر کردم , وزیر یک کشور دیگر این نوشته را تحریر کرده , درود بر انسانیتت دکتر دوست داشتنی (4187023) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۰۰:۴۱:۲۷
ایکاش فرهنگ استعفا و خانه نشینی به جای عذرخواهی نمایشی باب میشد (4187171) (alef-13)
 
جبار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۲۳:۰۹:۱۱
عذرخواهی شما را به عنوان یک ایلامی می پذیرم. قدردان زحمات شما هستیم. مجددا خواهشمندم وزیر محترم نسبت به ارتقای کیفیت درمان و بهره مندی مردم جنگزده ی ایلام از متخصصین زبده نهایت همکاری را بنمایند، تا مردم استان برای معالجه به تهران سفر نکنند. (4187041) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۲۳:۱۹:۴۲
اقای دکتر اگر از جنس جهاد هستی فردای قیامت جواب مادر مرا که یک سال در نوبت عمل تعویض مفصل زانو بیمارستان امام ایلام درد کشید و نهایتا مجبور به عمل در بیمارستان خصوصی شدیم که با تعرفه های وحشتناکی که شماها مشخص کردید حقوق چند سال ما رو باید یکجا به پزشکان بدهیم.

نمی بخشیمت و حلالت نمیکنیم چون به بهانه ما مردم مناطق محروم به جیب همکارات پول عرق جبین ما را سرازیر کردی.

واگذارت میکنیم به خدای مظلومان (4187054) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۲۳:۳۷:۰۵
علیرغم آنکه پس از شنیدن توهین جناب آقای وزیر به فرماندار بدره، ابتدا با شایعه دانستن آن تلاش نمودم که آنرا باور نکنم ولی پس از اطمینان از صحت خبر، بسیار از جناب وزیر عصبانی شدم و تنها راه حل را استعفا از مسئولیت مقدس وزارت در جمهوری اسلامی می دانستم لیکن حالا با دیدن این نوشتار قدری آرام گرفته ام و از خداوند متعال می خواهم اول مرا ببخشد و سپس جناب آقای قاضی زاده را. والسلام علیکم من التبع الهدی. (4187081) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۲۳:۳۸:۱۶
این برخورد زننده اتون رسانه ای شده حالا برو بشین فکر کن چندتای دیگه که رسانه ای نشده داری که باید عذرخواهی کنی (4187082) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۲۳:۴۵:۰۰
صادقانه میگم آقای وزیر حرفاتونو باور نمیکنم. بالاخره نقابتونو برداشتین (4187087) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۵:۳۲:۰۹
دمت گرم (4188171) (alef-3)
 
تقوی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۲۳:۴۶:۵۶
احسنت (4187090) (alef-13)
 
Romania
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۲۳:۵۱:۱۷
ما هم اهل زخم زبان نیستیم

اما برادر محترم ؛ حقیقتا" ناحقوق های نجومی ، قابل دفاع و حمایت نیستند
امیدواریم در فرصت بسیار اندک باقی مانده ، کمی از آلام دل مستضعفین و محرومان ( در حد خودتان ، و نه در وسعت وسیع دولت تدبیر !!! و اعتدال !!! ) بکاهید و جبران کنید (4187100) (alef-13)
 
ایران 98
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۴ ۲۳:۵۴:۰۴
آدم خوبی بودی تا الان. خودتو خراب نکن سید (4187106) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۰۰:۱۷:۳۵
به برکت این انقلاب وخون شهیدان الحمدالله دکتر شدی ومولتی میلیاردر .از برخورد با فرماندار ترسو که بیست بارمعذرت خواهی کرد بجای اینکه شما معذرت بخواهی .من هم اگه جای شما بودم با سهمیه رزمندگان پزشک میشودم روز که هیچ شب هم جهاد میکردم.تونه جهادی هستی نه سیاستمداربلکه مرفه بی درد هستی باز از برخورد معلومه آقای وزیر دولت نه مردم (4187137) (alef-13)
 
حمید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۰۰:۵۸:۲۶
وزارت بهداشت که تکذیب کرده بود......جل الخالق..... (4187194) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۰۷:۳۰:۴۰
به نظر من نسبت به سال 92 درمان بسیار پر هزینه تر شده و نکته مثبتی نمیبینم. مطمئن هم هستم بعد انتخابات قیمتها رو بشدت بالا خواهید برد و یارانه ها رو هم قطع خواهید کرد. (4187316) (alef-3)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۰۸:۴۰:۲۱
اگر الان یک سر آژانس های مسافرتی بزنید مشخص می شود کدام گروه صنفی برای ادامه جهاد بیشترین برنامه سفر نوروزی به آفریقای جنوبی، بالی، دور اروپا و مشابه آن را دارند.
خسته نباشید گروه جهادگران! (4187398) (alef-3)
 
رسول
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۱۵:۲۹:۲۵
به نظر من ایشون فردی متعهد و مدیر هستند .. متاسفانه در فضای سیاسی مسموم، وجه چنین افرادی رو هم زیر سوال می برن و مردم این وسط سر در گم می شن. (4188165) (alef-13)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۵ ۲۰:۱۵:۴۷
اقای دکتر هاشمی بسیار با وجدان هستند و بسیار دلسوز. انگار قوم و خویش اقای فرماندار خیلی فعال هستند در سایت شما و مخالفان دولت ! یادتان رفته چند تا بیمار در دولت پیش جانشان را از دست دادند ولی ما ندیدیم چندان در سایت شما این همه هجهمه شود! ایشان همان کسی بودند مه روغن نخل با همان پالم را در شیر و ماست فاش کردند و برای سلامتی و تندرستی کودکانمان دل سوزاندند چرا کسی این جوری به دولت علی پیشین حمله نکرد؟ این اقای فرماندار و وکیل و استاندار وووو تازه یادشان اومده ک ه کمبود دارند ووووو. در کشور ما همه چیز سیاسی بازی شده. (4188547) (alef-13)
 
اکبری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۲-۱۶ ۰۸:۴۱:۳۴
عذر خواهی دکتر هاشمی نشان از شخصیت والای ایشان دارد واز مسئولین جمهوری اسلامی انتظاری جز این نیست (4189036) (alef-13)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.