توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473673
اعضای شورای شهرچهارم تهران کجا رای دادند؟ +عکس
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۱۹
پنجمین انتخابات شوراهای شهر و روستا امروز همزمان با دوازدهمین انختاب ریاست جمهوری در حالی برگزار می‌شود که در شهر تهران، 2900 کاندیدا برای تصاحب 21 کرسی با یکدیگر رقابت می‌کنند.
 
به گزارش ایسنا، شورای شهر تهران امروز با رای شهروندان تهرانی، با مستاجران جدید خود آشنا می‌شود. در این میان کاهش شمار کرسی‌های شورای پایتخت از 31 به 21، عرصه رقابت را  تنگ‌تر کرده است رقابتی که یک سوی آن نامزدهای جدید و دیگر سوی آن اعضای فعلی  هستند که برای تداوم حضورشان شانس خود را در این انتخابات محک می‌زنند.

در انتخابات پنجم به جز عباس شیبانی، رحمت‌الله حافظی و معصومه آباد، سایر اعضای شورای چهارم ثبت‌نام کرده‌ بودند که براساس گزارش خبرنگار ایسنا، احمد مسجدجامعی عضو کمیسیون سلامت و خدمات شهری شورای شهر چهارم صبح امروز به شهر ری رفت و با حضور در حرم شاه عبدالعظیم حسنی، رای خود را در صندوق آرای این حوزه انداخت.مهدی چمران رئیس شورای شهر چهارم و رئیس شورای‌عالی استانها نیز در مسجد امام سجاد(ع) در خیابان جمهوری رای خود را به صندوق انداخت.


مرتضی طلایی نایب رئیس چهارمین دوره شورای شهر تهران نیز به شهرری رفت و  همزمان با حضور حجت الاسلام رئیسی در مسجد جامع ارشاد واقع در میدان نماز شهر ری آرای خود را به صندوق رای انداخت.


اقبال شاکری، رئیس کمیته عمران شورای شهر نیز به منطقه 12 تهران رفت و در مدرسه جهان آرا واقع در خیابان لولاگر رای خود را به صندوق انداخت.


محسن پیرهادی عضو هیات رئیسه شورای فعلی شهر تهران نیز امروز به میدان هفتم‌تیر رفت و در مسجد الجواد - منطقه 7- رای خود را به صندوق انداخت.


هادی ساعی عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر چهارم نیز در مسجد حضرت رسول واقع شهرک غرب در انتخابات شرکت کرد و رای خود را به صندوق انداخت.


حبیب کاشانی، نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه چهارمین دوره شورای شهر تهران به منطقه 10 رفت و در مسجد الهادی واقع در خیابان مالک اشتر رای خود را به صندوق انداخت.


محمدمهدی تندگویان نایب ریس کمیسیون معماری و شهرسازی رای خود را در مدرسه فرزانگان منطقه٧ در محله سهروردی به صندوق انداخت.


مجتبی شاکری رییس کمیته فرهنگی شورای چهارم شهر تهران رای خود را در مسجد قمر بنی هاشم در محله تهران پارس به صندوق انداخت.


احمد حکیمی پور رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای فعلی شهر تهران نیز به محله امیرآباد -منطقه 6 - رفت و رای خود را در شعبه اخذ  مدرسه فرزانگان  به صندوق انداخت.


ابوالفضل قناعتی عضو هیات رئیسه شورای شهر چهارم نیز به منطقه 8 رفت و در مسجد سیدالشهدا واقع در خیابان جشنواره رای خود را به صندوق انداخت.


الهه راستگو معاون اجرایی شورای شهرچهارم و رئیس ستاد سمن‌ها نیز رای خود را در مدرسه نرجس واقع در خیابان فلسطین به صندوق انداخت.


علی صابری عضو کمیسیون حقوقی شورای چهارم شهر تهران نیز به منطقه 22 رفت و رای خود را به یکی از صندوق‌های اخذ رای غرب تهران انداخت.


معصومه آباد رئیس کمیته ایمنی شورای شهر چهارم نیز به شهرری رفت و رای خود را به صندوق‌های مستقر در صحن حرم شاه عبدالعظیم حسنی انداخت.


همچنین محمدحقانی رئیس کمیته محیط زیست چهارمین دوره شورای شهر تهران نیز رای خود را در مسجد والفجر محله کاشانک واقع در منطقه یک به صندوق انداخت.


همچنین رضا تقی پور سخنگوی شورای شهر چهارم نیز با حضور در مسجدالنبی واقع در منطقه 8 تهران، رای خود را درون صندوق مستقر انداخت.


به گزارش ایسنا،حجت السلام و المسلمین عبدالمقیم ناصحی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای چهارم شهر تهران نیز با حضور در مسجدجامع المهدی واقع در یافت آباد -منطقه 18 - رای خود را در صندوق مستقر در این محل انداخت.


احمددنیامالی رئیس کمیسیون حمل ونقل و عمران شورای چهارم شهرتهران نیز رای خود را به صندوق مستقر در مسجد امام حسین(ع)محله زرگنده واقع در منطقه یک تهران انداخت.


همچنین پرویز سروری رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر نیز با حضور در مسجد لولاگر واقع در بزرگراه نواب منطقه 10 رای خود را به صندوق انداخت.


 عبدالحسین مختاباد رئیس کمیته هنری شورای چهارم شهر تهران به حسینیه ارشاد رفت و رای داد.


 علیرضا دبیر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای چهارم شهر تهران نیز با حضور در حسینیه حضرت قاسم در ولنجک رای خود رابه صندوق انداخت.


محسن سرخو رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران نیز با حضور در مسجد الکریم دربند رای خود را به صندوق انداخت.


عباس جدیدی عضو کمیسیون حقوقی ، محمدسالاری رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی و فاطمه دانشور رئیس کمیته اجتماعی نیز تنها به حضور خود در انتخابات و رای دادن‌شان اشاره کردند.

پیگیری ها برای اطلاع از محل رای دادن سایر اعضای شورا از جمله ولی الله شجاع پوریان عضو کمیسیون نظارت، اسماعیل دوستی عضوکمیسیون حمل ونقل، حسین رضازاده  عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، عباس شیبانی عضو کمیسیون سلامت شورای فعلی، غلامرضا انصاری عضوکمیسیون بودجه و رحمت الله حافظی رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تا لحظه ارسال گزارش بی‌پاسخ ماند.
 
کلمات کلیدی : انتخابات شوراها + علیرضا دبیر + انتخابات 96
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.