توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 443379
استنکاف مالک پاساژ علاء الدین از دستور دادستانی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۸
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: متاسفانه مالک پاساژ علاءالدین پس از 3 بار دستور دادستانی مبنی بر تخریب کامل اضافه بنا توجهی به این خواسته نداشته و در این شرایط برای توجیه اقدام خود نشست خبری برگزار می کند.

 به گزارش میزان، اقبال شاکری در سیصدو بیست و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: در ادامه اقدامات صورت گرفته از سوی دو کمیته پیگیری حادثه پلاسکو در شورای شهر تهران برخی پیشنهادات از سوی دانشجویان به دو کمیته شورای شهر تهران ارسال شد.

وی افزود: دانشجویان از اعضای شورای شهر درخواست داشته اند که تمهیداتی اندیشیده شود تا لیست ساختمان ناایمن شهر تهران به مردم اعلام شود.

رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تحریم ساختمانهای ناایمن از سوی شهروندان خاطر نشان کرد: برنامه دانشجویان به اعضای شورای شهر تهران اعلام شد که اگر لیست ساختمان های ناایمن تجاری اعلام شود شهروندان در این ساختمانها حضور پیدا نکرده و از آنها خرید نمی کنند.

شاکری در رابطه با وضعیت پاساژ علاءالدین خاطر نشان کرد: اکنون شاهد هستیم که مالک متخلف پاساژ علاء‌الدین پس از 3 بار عدم استنکاف از دستور دادستانی اکنون نشست خبری برگزار کرده و می خواهد اشتباه خود را توجیح کند.

وی تاکید کرد: در شرایطی که پاساژ علاء‌الدین گواهی ایمنی دریافت نکرده است مالک آن نشست خبری برگزار کرده و توجهی به تذکرات ندارد.
 
کلمات کلیدی : پاساژ علاء الدین ، دادستانی، تخریب
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.