توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 473772
ستاد روحانی:اخبار را از منابع رسمی که طبق اعلام وزارت کشور نتایج را اعلام می کنند دنبال کنید
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۵
 رسانه رسمی ستاد حسن روحانی خطاب به طرفداران این نامزد ریاست جمهوری با تاکید بر این که از درگیر شدن با طرفداران سایر نامزدها خودداری کنید؛ اعلام کرد: ‌بی شک حضور گسترده مردم در انتخابات امسال و شیرینی این دستاورد ملی حیف است که بخواهد با این مسائل تلخ شود.به گزارش ایرنا، رسانه رسمی ستاد حسن روحانی اعلام کرد:‌ با بسته شدن در حوزه های رای گیری لازم است به چند نکته توجه کنید: به منبع اخبار و اطلاعیه ها و اعلام نتایجی که از این لحظه به بعد در فضای مجازی منتشر می شود دقت کنید. حتما اخبار را از منابع رسمی که طبق اعلام وزارت کشور نتایج را اعلام می کنند دنبال کنید.

به اخبار و صحبت ها درباره پیروزی هرکدام از نامزدها تا اعلام رسمی نتیجه توجه نکنید. قطعا زمان برگزاری هرگونه جشن پیروزی از سوی ستاد برنده انتخابات به صورت رسمی اعلام خواهد شد. پس به این گمانه زنی ها توجه نکنید.

از درگیر شدن با طرفداران سایر نامزدها خودداری کنید. بی شک حضور گسترده مردم در انتخابات امسال و شیرینی این دستاورد ملی حیف است که بخواهد با این مسائل تلخ شود. این کانال اخبار و نتایج رسمی اعلام شده از سوی منابع رسمی را در اختیار شما خواهد گذاشت.'
۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۰۶:۵۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۷ ۱۴:۰۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۷ ۱۳:۲۲
 
۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۱۶:۳۱
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۶:۵۹
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۶:۰۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۴:۰۴
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۳:۵۶
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۱:۴۵
 
۱۳۹۶/۰۲/۰۹ ۱۱:۰۸
 
 
کلمات کلیدی : انتخابات96+انتخابات ریاست جمهوری
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
 
 
هفته
 
 
 
 
ديروز
هفته