نظر منتشر شده
۵
توصيه به ديگران
 
کد مطلب: 259671
اعترافات داعش درباره اعدام خلبان اردنی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۴۵
داعش اعتراف کرد که پیش از سوزاندن خلبان اردنی، مقدار زیادی مواد مخدر به او تزریق کرده است.

به گزارش العالم، ناظران پس از بررسی حالت های معاذ الکساسبه قبل از سوزانده شدن و مقاومت نکردن در برابر آتش و حتی دیر فریاد کشیدن، به این نتیجه رسیدند که به خلبان اردنی، مخدر قوی تزریق شده بود.

به گفتۀ این ناظران، الکساسبه تنها زمانی متوجه سوختن شد که عصبهای حسی او در حال سوختن بودند و چند ثانیه بعد، با سوختن عصبهای حسی، حس لامسه خود را از دست داده بود. در حالی که به نوشته مرکز مطبوعاتی سوری، با توجه به این که تن و لباس الکساسبه به بنزین آغشته بود، حتی شعله کشیدنِ آتش برای احساسِ سوختن کافی بود.

از سوی دیگر، پایگاه خبری "وتوی مصری" به نقل از برخی ناظران نوشت: هنگام سوزاندن الکساسبه به نظر می رسید که وی فاقد هوشیاری است و نمی دانست که چه بلایی قرار است بر سرش بیاید. برخی بر این باورند که او بدون ترس به استقبال مرگ رفت، اما در هر صورت او انسان است و اگر هوشیار بود، واکنش نشان می داد.

در این میان، عناصر وابسته به داعش، فاش کردند که "پیش از سوزاندن خلبان اردنی، مقادیر زیادی مخدر به او تزریق شد تا اطمینان حاصل شود که وی از درک آن چه در اطرافش می گذرد، عاجز است و توانایی فکر کردن یا انجام دادن هر حرکت یا عملی که تصویربرداری را به هم بزند، نداشته باشد."

ناظران درباره این اظهارات مسؤول داعش، گفتند: هدف داعش از تزریق مخدر، پشیمان جلوه دادنِ الکساسبه بود. آن ها می خواستند این گونه وانمود کنند که وی گناهی که مرتکب شده را درک می کند و مرگ و آتش را به عنوان مجازات، انتظار می کشد و بی آن که فریاد بکشد، کاملا تسلیم حکم سوزاندن است.
 
کلمات کلیدی : داعش، خلبان اردنی، مواد مخدر، سوزاندن
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۱ ۱۵:۱۵:۰۳
با هر نیتی اینکار رو کردن ولی روی درندگان وحشی رو سفید کردند.... (2674400) (alef-3)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۱ ۱۷:۳۳:۳۴
صد رحمت بدرندگان وحشی! (2674619) (alef-11)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۱ ۱۷:۳۴:۴۵
عجب فیلم هالیوودی گرفتند !!!!!!ب (2674621) (alef-11)
 
۱۳۹۳-۱۱-۲۱ ۱۷:۳۶:۳۸
مرگ بر داعش اسرائیل و آمریکا (2674628) (alef-11)
 
انار
۱۳۹۳-۱۱-۲۲ ۰۷:۰۱:۲۲
واقعا شما انسانید مطمئن باشید همین کار هایی که می کنید به سر خودتان و فرزندانتان خواهد امد انوقت ریستان امریکا و عربستان به ریشتان خواهد خندید (2675315) (alef-11)
 


نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.